خبر

 • تک بورد - مایکروسافت بی سر و صدا شروع به فروش مجوزهای ویندوز 11 کرده است

  مایکروسافت بی سر و صدا شروع به فروش مجوزهای ویندوز 11 کرده است


  18 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هنگامی که مایکروسافت ویندوز 11 را منتشر کرد، خرید آن شامل ارتقاء از ویندوز 10 یا خرید یک رایانه از پیش ساخته شده بود. اخیراً مجوزهای ویندوز 11 به طور مرموزی در فروشگاه مایکروسافت ظاهر شدند و نصب سیستم عامل را برای ساخت‌های سفارشی جدید کمی آسان‌تر کردند.

  مایکروسافت طی چند هفته گذشته بدون اینکه به کسی بگوید، فروش مجوزهای ویندوز 11 را در فروشگاه خود آغاز کرده است. نسخه‌های Windows 11 Home و Pro به اندازه مجوزهای Windows 10 هزینه دارند، اما این می‌تواند یک مرحله را برای بسیاری از کاربرانی که به دنبال نصب سریع ویندوز 11 هستند حذف کند.

  PCMag اخیراً صفحات فروشگاه Windows 11 را کشف کرده است، اما آن را تخمین زده است که این اتفاق در ماه مه رخ داده است. مجوزهای دیجیتالی Windows 11 Home و Pro به ترتیب 139 و 199 دلار هزینه دارند.

  فهرست‌های فروشگاه جدید در درجه اول به کاربرانی که رایانه‌های شخصی می‌سازند، نیاز به خرید مجوز جدید و می‌خواهند بلافاصله ویندوز 11 را نصب کنند، کمک می‌کند. نصب جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت یا ارتقاء از داخل ویندوز 10 یا خرید رایانه شخصی شامل ویندوز 11 است.

  سازندگان DIY همچنین می توانند یک درایو بوت ویندوز 11 یا دیسک بوت ایجاد کنند، اما آن را فعال کنند. معمولاً تا کنون شامل مجوز یا کلید ویندوز قدیمی‌تر است. کاربران پیشرفته تر همچنین می توانند ISO Windows 11 را دانلود کنند.

  برگه‌ها به Windows Explorer می‌آیند... به زودی

  طبق سؤالات متداول مایکروسافت، ویندوز 11 یک ارتقاء رایگان برای رایانه‌های شخصی ویندوز 10 است که جدیدترین نسخه این سیستم عامل را اجرا می‌کنند. سیستم، و حداقل مشخصات سخت افزاری را برآورده می کند. این بخش اخیر با بحث‌های فراوانی روبه‌رو شد، اگرچه راه‌هایی برای رد شدن از الزامات TPM وجود دارد.

  مایکروسافت در مورد گزینه جدید نصب ویندوز 11 چیزی نگفته است و روشن نیست. چرا. شاید برای این شرکت بهتر باشد که ویندوز 11 را بسته بندی شده در رایانه های شخصی جدید بفروشد.


  تگ ها:

  مایکروسافت , شروع , فروش , مجوز , ویندوز , کرده


  v 17
خبرهای دیگر از نرم افزار