techbord.com مایکروسافت بروزرسانی ویندوز 10 مه 2020 را برای رایانه های شخصی با مودم LTE مسدود می کند

Facepalm: به روزرسانی ویندوز 10 مه 2020 با یک اشکال اتصال LTE مجدداً روبرو است که برای نسخه های قبلی سیستم عامل کمتر از دو ماه پیش رفع شده بود. پیش از این ، مایکروسافت مجبور بود همین مسئله را برای نسخه های 1903 و 1909 ویندوز ، که در آن کاربران رفتارهای ناپایدار مشابهی را در دستگاه های مجهز به مودم WWAN LTE تجربه می کنند ، حل کند. مایکروسافت می گوید ما باید منتظر اصلاحیه نسخه 2004 در اواخر این ماه

مایکروسافت اخیراً وجود یک اشکال دیگر را که بر دستگاه های ویندوز 10 مجهز به مودم LTE تأثیر می گذارد تأیید کرده است. برای کسانی که دستگاهی مانند Surface Pro X ، Surface Pro 7 ، Surface Go 2 یا Samsung Galaxy Book S دارند ، این بدان معناست که نمی توانید به نسخه 10 ویندوز 10 2004 ارتقا دهید.

مرکز بازخورد با گزارشاتی درباره مشکلات ارتباطی که توسط افرادی که قبلاً با به روزرسانی مه 2020 ، جهش کرده اند ، تجربه شده است ، پر شده است. این امر اغلب پس از بیدار شدن دستگاه از خواب یا خواب زمستانی اتفاق می افتد ، در حالی که مودم های WWAN LTE در منطقه اعلامیه ، هیچ نشانگر اینترنت در نشانگر وضعیت اتصال شبکه (NCSI) نیستند. در بیشتر موارد ، اتصال واقعاً از بین رفته است و ممکن است مودم دیگر در Device Manager نمایش داده نشود.

از این راه حل استفاده کنید: خبر خوب این است که کسانی که قبلاً به نسخه 2004 به روزرسانی شده اند می توانند از راه حل ساده موقت تا زمانی که مایکروسافت راه حل دائمی تری پیدا کند. هر زمان که به مشکل اتصال برخورد کردید ، فقط Airplane Mode را از Action Center فعال و غیرفعال کنید - این برای بازگرداندن اتصال کافی است. در همین حال ، غول ردموندی می گوید شما نباید از ابزار Media Creation آن استفاده کنید و به صورت دستی به Windows 10 May 2020 Update ارتقا دهید.

در اخبار مرتبط ، هفته گذشته گزارش دادیم که مایکروسافت روی دیگری کار می کند چندین اصلاح لازم برای به روزرسانی ویندوز 10 مه 2020 که شامل فرآیندهای نگهداری خودکار در سیستم های مجهز به SSD است.

مایکروسافت بروزرسانی ویندوز 10 مه 2020 را برای رایانه های شخصی با مودم LTE مسدود می کند
software/مایکروسافت-بروزرسانی-ویندوز-10-مه-2020-را-برای-رایانه-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.