خبر

 • تک بورد - مایکروسافت با وجود قریب الوقوع بودن ویندوز 11 ، از 1.3 میلیارد کاربر ویندوز 10 پشتیبانی خواهد کرد

  مایکروسافت با وجود قریب الوقوع بودن ویندوز 11 ، از 1.3 میلیارد کاربر ویندوز 10 پشتیبانی خواهد کرد
  27 روز و 19 ساعت قبل

  رو به جلو: دنیای فناوری نمی تواند در اواخر صحبت درباره ویندوز 11 متوقف شود. منتقدان و طرفداران به طور یکسان ساعاتی را با بحث و گفتگو درباره تغییرات و بهبودهای مختلف سیستم عامل آینده مانند "" جوان سازی بصری گسترده "برای رابط کاربری خود ، منوی شروع مجدد ، کوچک تر شدن پنجره ،" ابزارک های Windows "، " و بیشتر. با این حال ، مایکروسافت خبرهای خوبی برای شما دارد که به این زودی ها قصد "ارتقا" را ندارند: ا

  ممکن است به این فکر کنید که "خوب ، دیر" و ما شما را به خاطر چنین واکنشی سرزنش نمی کنیم. از آنجا که ویندوز 10 از زمان نوشتن حدود 1.3 میلیارد کاربر دارد - شماره های مایکروسافت - و به راحتی محبوب ترین سیستم عامل این شرکت است (پس از کند کردن ویندوز 7) ، دقیقاً تکان دهنده نیست که مایل است نرم افزار را برای آینده قابل پیش بینی حفظ کند.

  با این حال ، این اخبار ظاهراً به اندازه کافی بزرگ است که مایکروسافت در جدیدترین پست وبلاگ بروزرسانی ویژگی Windows 10 نیاز به جلب توجه به آن را احساس کرد.

  "در ابتدای پست این شرکت اظهار داشت:" در حالی که ما برای نسل بعدی ویندوز با ویندوز 11 هیجان زده هستیم ، اما ما همچنین بر پشتیبانی بیش از 1.3 میلیارد دستگاه فعال ماهانه در ویندوز 10 متمرکز شده ایم. " "... ویندوز همچنان که در محیط های دور افتاده و ترکیبی به کار ، یادگیری و سرگرمی ادامه می دهد ، نقش مهمی در زندگی مردم ایفا می کند." "pp = https://techbord.com مایکروسافت با وجود راه اندازی قریب الوقوع ویندوز 11 ، از 1.3 میلیارد کاربر ویندوز 10 پشتیبانی خواهد کرد

  در حالی که خوب است بدانید که مایکروسافت قصد ندارد چنین بخش عظیمی از پایگاه کاربری خود را کنار بگذارد (که با انتشار ویندوز 11 به طور حتم تا حدودی کاهش می یابد) - حداقل در حال حاضر - به طور ملایم نیز در مورد اینکه لازم است روشن شود آیا پشتیبانی مداوم از ویندوز 10 تا کنون مورد سوال بوده است؟

  با این وجود ، بقیه پست به روزرسانی ویژگی Windows 10 21H2 به خصوص جالب نیست (مایکروسافت محتوای آن را "scoped" می خواند). با این حال ، برای به دست آوردن چند نکته ، این به روزرسانی شامل "پشتیبانی استاندارد" WPA3 H2E برای افزایش امنیت Wi-Fi ، مدل های ساده نصب بدون رمز عبور برای Windows Hello for Business و ، به ویژه ، پشتیبانی از محاسبات GPU در Windows زیر سیستم برای لینوکس (و همچنین Azure IoT Edge برای لینوکس در ویندوز).

  مایکروسافت می گوید اعضای برنامه Windows Insider که دستگاه های آنها از شرایط آزمایش درایو برخوردار نیستند ویندوز 11 از کانال بتا به کانال "Release Preview " ، جایی که آنها می توانند آزمایشات مربوط به پیشرفت های جدید Windows 10 را ادامه دهند.

خبرهای دیگر از نرم افزار