خبر

 • تک بورد - مایکروسافت از Office 2021 با مجوز دائمی برای ویندوز و macOS خبر می دهد

  مایکروسافت از Office 2021 با مجوز دائمی برای ویندوز و macOS خبر می دهد
  5 روز و 4 ساعت قبل

  آخرین تکرار مستقل آفیس مایکروسافت چندین ویژگی جدید را در خود جای داده است و در اواخر امسال با ورود به ویندوز و macOS در دو رنگ ارائه می شود. کاربران عادی و مشاغل کوچک ، Office 2021 را با قیمت استاندارد دریافت می کنند ، در حالی که Office LTSC (کانال سرویس بلند مدت) کمی گران تر برای سازمان هایی با سیستم قفل شده که ثبات و قیمت یک نسخه مستقل را نسبت به به روزرسانی ویژگی ترجیح می دهند ، در دسترس خواهد

  مایکروسافت چند ماه پیش برنامه خود را برای راه اندازی نسخه مستقل آفیس 2021 فاش کرد و این شرکت اکنون اطلاعات بیشتری در مورد انتظارات کاربران از نظر ویژگی ها ، اصلاحات ، نسخه ها و پشتیبانی در اختیار شما قرار داده است.

  < p> اول و مهمترین مورد Office LTSC ، مایکروسافت است که برای مشاغل با استفاده از سیستم های ویژه و تجهیزات تنظیم شده ارائه می دهد که نمی توانند وقفه های بروزرسانی ویژگی های ابر را تحمل کنند و باید سالها قفل بمانند. در کنار قابلیت دسترسی و بهبود عملکرد ، Office LTSC برخی از ویژگی های برنامه های Microsoft 365 مانند آرایه های پویا ، XLOOKUP در اکسل و پشتیبانی از حالت تاریک برای چندین برنامه را بسته بندی می کند.

  این نسخه با Microsoft ارائه می شود برنامه OneNote گنجانده شده است. با این حال ، Skype for Business به نفع تیم های Microsoft کنار گذاشته می شود ، زیرا نسخه اول به صورت بارگیری جداگانه در دسترس قرار می گیرد.

خبرهای دیگر از نرم افزار