خبر

 • تک بورد - مایکروسافت از شما برای انتخاب قلم پیش فرض بعدی Office کمک می خواهد

  مایکروسافت از شما برای انتخاب قلم پیش فرض بعدی Office کمک می خواهد
  24 روز و 23 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: اینطور نیست که ماکروسافت قلم پیش فرض برنامه های آفیس خود را تغییر دهد. آخرین بار در سال 2007 بود ، زمانی که کالیبری جایگزین Times New Roman شد. چهارده سال از آن زمان می گذرد و مایکروسافت می خواهد دوباره این کار را انجام دهد ، اما این بار با کمک کاربران مایکروسافت 365. از بین پنج قلم سفارشی که مایکروسافت سفارش داده است ، کاربران باید یکی را انتخاب کنند ، اما حتی اگر مورد

  پنج قلم جدید موجود برای عکس برداری Tenorite ، Bierstadt ، Skeena ، Seaford و Grandview نامیده می شوند. تیم طراحی مایکروسافت برای چند ماه آینده فونت ها را در کنار کاربران برنامه های ابری ارزیابی می کند و انتظار دارد که پس از آزمایش آنها ، نظر خود را از طریق شبکه های اجتماعی افشا کنند.

  طراحان تنوری گفته اند که فونت آنها مانند یک sans-serif "گرمتر ، دوستانه تر ". این شامل عناصری مانند نقاط بزرگ ، لهجه ها و علائم نگارشی است که باعث می شود خوانش در صفحه های کوچکتر و کاراکترهای گسترده تر برای ظاهر بازتر آسان باشد.

   https://techbord.com مایکروسافت برای انتخاب قلم بعدی پیش فرض Office از شما کمک می خواهد

  Bierstadt سبک دقیق تر و مدرن تر را الهام می گیرد" با تایپوگرافی سوئیسی در اواسط قرن بیستم. "شخصیت های ساده و واضح آن ظاهری" مسدود "تر مانند آنچه در" Helvetica "می یابیم ، می دهد.

  بی نظیرترین دسته Skeena است. براساس "چندین دوره تایپوگرافی" ، طراحان یک قلم اومانیستی با ضخامت متفاوت در همه کاراکترها ایجاد کردند. علیرغم اینکه برای دیوارهای متنی مناسب است ، در بخشهای کوتاهتر متن مانند جدولها ، سخنرانیها و بروشورها نیز متناسب است.

  Seaford یک فونت serif به سبک مدرسه قدیمی است که برای اکثر افراد باید آشنا به نظر برسد. Seaford با داشتن فرم های نامتقارن و شخصیت های متمایز احساس راحتی را هنگام خواندن مطالب نوشته شده با آن القا می کند.

  ما باید صحبت کنیم. فونت پیش فرض بعدی ما باید چه باشد؟ pic.twitter.com/fV9thfdAr4

  - مایکروسافت (Microsoft) 28 آوریل 2021

  Grandview مشابه فونت مورد استفاده در جاده ها و راه آهن آلمان است ، به این معنی که در فواصل قابل توجه ، حتی در شرایط بد قابل خواندن است هوا این قلم به دلیل منشأ آن برای گذرگاههای کوتاه در فضاهای کوچک طراحی شده است ، اما تنظیمات اندک انجام شده توسط طراح امکان استفاده از آن را در متن بدنه نیز فراهم می کند.

  در صورت استفاده می توانید قلم های جدید را بررسی کنید یک برنامه مایکروسافت با دسترسی به قلم های ابری ، مانند Outlook برای Microsoft 365. برای بررسی قلم های ابری جدید ، برنامه را در حالی که به اینترنت متصل هستید باز کنید ، به File> Account> Manage Settings بروید و در زیر حریم خصوصی Account ، گزینه های تجربه اختیاری متصل را فعال کنید '.

خبرهای دیگر از نرم افزار