خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ابزار بازیابی فایل Windows 10 را راه اندازی کرد

  مایکروسافت ابزار بازیابی فایل Windows 10 را راه اندازی کرد
  19 روز و 9 ساعت قبل

  شانس شما برای یک کار موفقیت آمیز در بازیابی ارتباط مستقیمی با این دارد که چه مدت قبل پرونده ها حذف شده اند و از آن زمان تا چه اندازه از رایانه خود استفاده کرده اید. به این دلیل است که، در سیستم پرونده ویندوز، فضای اشغال شده توسط پرونده حذف شده به عنوان فضای آزاد مشخص شده است، داده های اولیه در ارتباط با آن ممکن است دست نخورده باشند. اما پس از استفاده مجدد از فضا برای یک پرونده جدید، از بین می رود

  مایکروسافت اخیراً برنامه ای را در فروشگاه مایکروسافت منتشر کرده است که به منظور کمک به بازیابی پرونده های حذف شده کمک کرده است.

  این برنامه با نام Windows File Recovery مناسب، یک ابزار خط فرمان است که می تواند برای بازیابی فایل های حذف شده از درایوهای داخلی و خارجی و همچنین دستگاه های USB و حتی کارتهای SD تلاش کند. انواع فایلهای شامل JPEG ، PDF ، PNG ، MPEG، پرونده های Office، MP3 و MP4، پرونده های ZIP و موارد دیگر در سیستم های فایل NTFS ، FAT، exFAT و ReFS موجود می باشد را پشتیبانی می کند.

  مایکروسافت ابزار بازیابی فایل Windows 10 را راه اندازی کرد

  این ابزار سه حالت عملکرد را ارائه می دهد: پیش فرض، بخش و امضا.

  The tool offers three modes of operation: Default, Segment and Signature.

  حالت پیش فرض برای پرونده های NTFS که اخیراً حذف شده اند توصیه می شود. اگر با محتوایی که مدتی پیش حذف شده است یا پس از قالب بندی دیسک سر و کار دارید، ابتدا Segment را امتحان کنید، سپس Signature. مایکروسافت گفت امضا همچنین در هنگام کار با سیستم های پرونده FAT، exFAT و ReFS ایده آل است.

  نکته قابل توجه، مایکروسافت گفت که از این ابزار برای بازیابی اطلاعات در ذخیره سازی ابری یا اشتراک فایل های شبکه نمی توان استفاده کرد.

  ابزار بازیابی ویندوز مایکروسافت به عنوان یک بارگیری رایگان در اینجا موجود است.

خبرهای دیگر از نرم افزار