techbord.com مایکروسافت آینده کار را با به روزرسانی های تیم برجسته می کند

رو به جلو: در رویداد اخیر Microsoft Ignite ، این شرکت با رونمایی از چندین مورد جدید و مهم جدید در پلت فرم همکاری تیم های خود ، نحوه تفکر خود درباره محیط کار در حال پیشرفت را برجسته کرد. آنچه در این پیشرفت ها جالب توجه است ، عملکردی نیست که آنها به ارمغان می آورند - اگرچه مطمئناً ارزشمند است - بلکه نحوه انعکاس موضوعات تصویر بزرگتر درباره تکامل محل کار است.

پس از گذراندن دوره شش ماهه از ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 ، تأثیر زیادی بر محیط های کار در محیط کار ایجاد کرده و اکنون به یک فصل پاییز و زمستان رسیده است که برخی می ترسند اوضاع را بدتر کند ، بسیاری از سازمان ها فکر می کنند و برنامه ریزی برای آینده کار.

در یک سطح ابتدایی ، برخی از ویژگی های جدید تیم های مایکروسافت در مسابقات ظاهراً بی پایان برای افزودن انعطاف پذیری بیشتر به برنامه های کنفرانس ویدیویی ، موارد الحاقی هستند. همانطور که بیشتر ما کنفرانس های ویدئویی بیشتر و بیشتر انجام می دهیم ، کاملاً دردناک است که تازگی اولیه توانایی برقراری ارتباط دیجیتالی از بین رفته است. مردم اکنون به دنبال انواع تغییرات ظریف و در عین حال تأثیرگذار هستند که می تواند تنوع و قابلیت بیشتری را در این جلسات دیجیتالی ایجاد کند.

به عنوان مثال ، از میدان های "Brady Bunch" به چیزی جالب تر تبدیل شده است مانند Together حالت ، مایکروسافت اکنون زمینه های اضافی حالت با هم را به تیم ها آورده است ، مانند سالن های بزرگتر برای جلسات حتی بزرگتر ، و قهوه خانه ها برای جلسات کوچکتر. نه ، آنها تغییرات چشمگیری نیستند ، اما حداقل مقداری تنوع به وجود می آورند.

مردم اکنون به دنبال انواع تغییرات ظریف ، در عین حال تأثیرگذار هستند که می تواند تنوع و توانایی بیشتری برای این جلسات دیجیتالی.

علاوه بر این ، این شرکت در حال توسعه فناوری تاری زمینه است تا به مردم امکان نمایش در مقابل محتوای خود را بدهد ، به طوری که سایر شرکت کنندگان در جلسه می توانند حرکات یا حرکات دیگر افراد را مشاهده کنند به طور معمول جلوی صفحه در یک جلسه "عادی" ایجاد می شود.

با درک نقشی که محتوای جلسه دیجیتال می تواند برای پخش و سایر ضبط های ویدئویی داشته باشد ، شرکت توانایی ضبط و به اشتراک گذاری محتوای ویدیویی را بهبود می بخشد از جلسات به طور خاص ، این برنامه قصد دارد برنامه های افزودنی را برای تیم ها اضافه کند که به شما امکان می دهد راحت تر با استاندارد NDI (شبکه دستگاه رابط) برای پخش حرفه ای ادغام شود ، و همچنین نسخه جدیدی از Microsoft Stream را ارائه می دهد که اشتراک و پیدا کردن فیلم را آسان تر می کند محتوای موجود در مخازن پرونده مانند Sharepoint.

مهمترین پیشرفت جدیدی که از همه گیر شده است ، افزایش علاقه و استفاده از ابزارهای کاربردی از نوع کد پایین است. همانطور که می گویند ، اوقات ناامیدانه خواستار اقدامات ناامیدکننده ای است و همه گیری همه جانبه مشکلات منحصر به فردی را برای سازمانها ایجاد کرده است که باید سریعاً برطرف شوند. به ویژه ، نیاز واقعی به ایجاد راه حل هایی وجود دارد که بر چگونگی به اشتراک گذاشتن اطلاعات و داده های مختلف افراد با همکارانشان تأثیرگذار باشد.

مایکروسافت مدتی است که با استفاده از Power Platform و Power خود ، تلاش برای کدنویسی کم و بدون کد را دنبال می کند. BI ، اما در Ignite ، این شرکت همچنین توانایی ادغام بیشتر این توابع را از جمله Power Virtual Agents با کنترل صدا را در خود تیم اعلام کرد. در نتیجه ، مایکروسافت در حال ساخت برنامه های ساده و ربات هایی از الگوها و سایر ابزارهای متمرکز بر اتوماسیون برای طیف وسیعی از کارمندان است.

مطمئناً نحوه تعامل مردم با همکاران و مدیران نیز در طی همه گیر شدن تغییر شکل داده اند و مایکروسافت ابزاری را برای رفع این تغییرات فراهم کرده است. به عنوان مثال ، تیم ها اکنون از قابلیت ها برای ایجاد جلسات 1: 1 م effectiveثرتر ، از جمله توانایی ضبط آنها و سپس رونویسی خودکار ، استفاده می کنند. این شرکت همچنین شروع به ادغام ویژگی هایی کرده است تا محیط کار ترکیبی را در تیم ها و سایر ابزارها جای دهد ، تا مخلوطی از کارمندان خانه و کسانی که ممکن است به دفتر برگردند را در خود جای دهد. این روند ، به ویژه ، می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر از آنچه بسیاری از مردم پیش بینی می کردند ، ادامه یابد ، بنابراین پیگیری آن جالب خواهد بود.

البته ، یک تغییر دیگر در محل کار ناشی از استرس اضافی است که ما " احساس دوباره ترکیبی از مکالمه های ویدئویی بی وقفه برای اتلاف انرژی ، ساعات کاری طولانی که کار از خانه امکان پذیر کرده است ، تاری کامل کار و زندگی در خانه ، و صادقانه بگویم ، فقط زندگی در یک دوره دشوار. برای حل این موضوع ، مایکروسافت چندین گزینه جذاب را تحت عنوان کلی سلامتی اعلام کرد. سیتریکس اخیراً چندین ویژگی مشابه از نظر مفهومی را برای ارائه فضای کاری Citrix خود ارائه داده است و اهمیت این موضوع را مطرح می کند که هم فروشندگان و هم کارفرمایان به بهداشت روانی و سایر نگرانی های شخصی بیشتری مبادرت می ورزند که اکثر شرکت ها ، صادقانه گفته اند ، هرگز در گذشته فکر زیادی نکرده اند .

در مورد مایکروسافت ، این شرکت قصد دارد برخی از ابزارهای ساده را ارائه دهد که به آنها امکان می دهد احساس خود را به اشتراک بگذارند ، مراقبه انجام دهند (در رابطه با شریک Headspace) و حتی یک رفت و آمد مجازی ایجاد کنند تا افراد بتوانند از نظر ذهنی خود را در روز کاری خود خارج و خارج کنند.

همه گفته شده ، این یک مجموعه قابل توجه از توانایی ها است که به وضوح تمرکز قوی بر "تجربه کارمند" - مانترا جدید همه گیر را نشان می دهد. همه اینها تفاوت چشمگیری برای همه ایجاد نخواهد کرد - و صادقانه بگویم ، اگر عملکرد خوبی نداشته باشند ، برخی از ویژگی های جدید می توانند اوضاع را بدتر کنند - اما به نظر می رسد که سر مایکروسافت و (جرات می کنم بگویم؟) قلب در جای درست خود قرار بگیرید.

البته یکی دیگر از واقعیت های محیط دیجیتالی جدید که ابزارهایی مانند تیم ها می توانند ایجاد کنند ، گنجینه ای باورنکردنی از داده ها در مورد دقیقاً نحوه کار واقعی افراد است. در حالی که مایکروسافت مقدار گرافی را که جمع آوری می کند و به مردم اجازه می دهد همه این داده ها را تجزیه و تحلیل کنند ، بیان می کند ، اما می تواند نظارت بر معده بودن برخی از افراد را بیش از حد انجام دهد. این شرکت به طور مداوم موضع محرمانه بودن خود را برجسته کرده و اصرار دارد که داده های موجود در نمودار برای نظارت به سبک Big Brother در نظر گرفته نشده است ، اما این نکته ای است که آنها برای مدتی دیگر نیاز به بازبینی و بازنگری دارند.

دنیای کار ، به ویژه کارهای متمرکز بر دفتر ، به وضوح توسط همه گیری تغییر کرده است و همه ما هنوز در حال یادگیری چگونگی سازگاری هستیم - از جمله فروشندگان بزرگ فناوری مانند مایکروسافت. گامهایی که شرکت با تیمها برداشته است و بسیاری از ابزارهای دیگر آن ، منعکس کننده نیازهایی است که از واقعیت کاری جدید ما بوجود آمده است.

نحوه کار آنها در نهایت باید مشخص شود - و چگونه آنها ادامه تکامل برای تماشای آن جالب تر خواهد بود - اما در حال حاضر ، به نظر می رسد گام های مثبتی در جهت درست باشد.

باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC است یک شرکت مشاوره ای که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

اعتبار تصویر: Daniel Constante

مایکروسافت آینده کار را با به روزرسانی های تیم برجسته می کند
software/مایکروسافت-آینده-کار-را-با-به-روزرسانی-های-تیم-برجسته-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com MicroStrategy یک میلیارد دلار دیگر به بیت کوین می اندازد و به دارایی های عظیم آن افزود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.