خبر

 • تک بورد - فیس بوک نسخه بتای Horizon Workrooms را برای Oculus Quest 2 منتشر کرد

  فیس بوک نسخه بتای Horizon Workrooms را برای Oculus Quest 2 منتشر کرد
  6 ساعت و 33 دقیقه قبل

  همانطور که افراد بیشتری در خانه کار می کنند ، توسعه دهندگان واقعیت مجازی در تلاش برای ایجاد محیطهای مجازی همهجانبه هستند که در آن کارکنان می توانند به طور طبیعی تر از کنفرانس ویدئویی با هم کار کنند. بخش Oculus فیس بوک روی راه حلی کار می کند و امروز از Horizon Workrooms رونمایی کرد.

  روز پنجشنبه ، فیس بوک Horizon Workrooms را معرفی کرد. این پروژه برای شرکت هایی با کارکنان در خانه کار می کند. برنامه Oculus Quest 2 به کاربران امکان می دهد در محیط مجازی با همکاران خود ارتباط برقرار کرده و با آنها همکاری کنند. ویژگی ها عبارتند از:

  میز تحقیقی و ردیابی صفحه کلید. ردیابی دستی. جریان رومیزی از راه دور یکپارچه سازی ویدئو کنفرانس. صوت فضایی.

  اتاق ها قابل تنظیم هستند و شامل یک تخته سفید برای ارائه یا جلسات طوفان فکری هستند. همچنین یادداشت های جلسه ، چت ، تقویم یکپارچه و پشتیبانی از اشتراک فایل وجود دارد.

  کاربران حتی می توانند رایانه و صفحه کلید خود را به اتاقی که نسخه مجازی در آن تولید می شود وارد کنند. هیچ کس نمی تواند صفحه را به جز مالک ببیند. با این حال ، با فعال کردن اشتراک گذاری صفحه ، همکاران می توانند ببینند که یک همکار روی چه چیزی کار می کند. به عنوان مثال ، اگر شخصی روی طرحی در برنامه CAD کار می کند ، می تواند صفحه کامپیوتر خود را به اشتراک بگذارد تا پیشرفت تیم را نشان دهد.

  "ما فکر می کنیم VR اساساً نحوه کار ما را به عنوان یک برنامه جدید تغییر می دهد پلتفرم محاسباتی ، فاصله گرفتن برای کمک به افراد برای همکاری بهتر از هر نقطه. اتاق های کار Horizon اولین قدم بزرگ در جهت این چشم انداز است. " آن را در یک بتا باز منتشر کرد. کارگران می توانند در وب سایت اتاق کار فیس بوک ثبت نام کنند. پس از ایجاد حساب کاربری ، کاربران می توانند برنامه را بارگیری کنند. آنها سپس می توانند از طریق ایمیل همکاران خود را دعوت کنند تا به اتاق کار خود بپیوندند یا فقط با دعوت به اتاقهای ایجاد شده در گذشته بپیوندند.

  فیس بوک از بهترین شهرت حریم خصوصی در تجارت برخوردار نیست ، اما قول می دهد از مکالمات یا مطالب جلسه برای استفاده استفاده نکند. اهداف تبلیغاتی تصاویر و ویدئوهای منتقل شده از طریق برنامه به منظور ردیابی محیط توسط غول رسانه های اجتماعی یا تبلیغ کنندگان شخص ثالث قابل مشاهده نیست. در حال حاضر ، فقط ردیابی دستی و صدای فضایی در دسترس است. با این حال ، فیس بوک می گوید مشغول ساخت آواتارها ، Passthrough ، میزهای واقعیت ترکیبی و ویژگی های صفحه کلید ردیابی شده در دسترس سازندگان برنامه است.

خبرهای دیگر از نرم افزار