techbord.com فیس بوک به کاربران واتس اپ می گوید که جمع آوری اطلاعات خود خیلی بد نیست

فیس بوک در میانه بحران روابط عمومی دیگری است که از هفته گذشته سیاست های گسترده جمع آوری اطلاعات خود برای WhatsApp رونمایی کرده است. قوانین مربوط به دوره است که مربوط به فیس بوک است. به طور خلاصه ، می توانید از محصول آن استفاده کنید به شرطی که اجازه دهید داده های شما را برای فروش به تبلیغ دهندگان جمع کند - با این وجود نحوه ارائه آن باعث خشم و عصبانیت شما شده است.

اعلان های پاپ آپ که فیس بوک برای آگاهی دادن به کاربران از تغییرات سیاست استفاده می کرد ، به نظر همان چیزی بود که بسیاری از آنها "یک اولتیماتوم " می نامند. سیاست حفظ حریم خصوصی ، که از 8 فوریه 2021 اجرا می شود ، "در این اطلاعیه آمده است. "پس از این تاریخ ، برای ادامه استفاده از WhatsApp باید این به روزرسانی ها را بپذیرید. همچنین اگر ترجیح می دهید حساب خود را حذف کنید و اطلاعات بیشتری می خواهید ، می توانید از مرکز راهنمایی نیز بازدید کنید."

در سال 2016 ، حدود دو سال پس از آنکه فیس بوک WhatsApp را خریداری کرد ، تغییر سیاست مشابهی داشت ، اما به کاربران اجازه می داد از جمع آوری داده ها و به اشتراک گذاری با اشخاص ثالث انصراف دهند. این بار چنین شرایطی وجود ندارد ، بنابراین اگر کاربران موافقت نکنند ، دسترسی به حساب خود و هر پیام بایگانی که ممکن است ذخیره کرده باشند را از دست می دهند.

این انتقال باعث شده است که بسیاری از کاربران از سیستم عامل دور شوند. یک روز پس از شروع اعلان ها ، برنامه پیام رسان رقیب سیگنال گزارش داد که در هجوم کاربران جدید با مشکل روبرو است.

https://techbord.com فیس بوک به کاربران WhatsApp می گوید که جمع آوری اطلاعات خود خیلی بد نیست

لایه های زیادی از پیاز عصبانیت وجود دارد که کاربران و گروه های حریم خصوصی بیان می کنند. با این حال ، تیم کنترل خسارت فیس بوک یکی از جنبه های آن را مورد استفاده قرار داد و به طور جدی این هیاهو را رد کرد ، انگار فقط بر اساس شایعات باشد.

"ما می خواهیم برخی شایعات را برطرف کنیم و 100٪ روشن باشیم ما از پیامهای خصوصی شما با رمزگذاری انتها به انتها محافظت می کنیم ، "از طریق حساب رسمی WhatsApp توییتر اعلام شد.

این پست شامل یک اینفوگرافیک (در بالا) است که چندین مورد را که برنامه جمع آوری نمی کند ، ذکر کرده است. ، به ویژه اشاره می کند که Facebook / WhatsApp نمی تواند پیام های خصوصی شما را بخواند. برای یک برنامه پیام رسان که رمزنگاری پایان به انتها را پخش می کند ، این کمی شبیه این است که کودکی گرفتار شام خود را به سگ می دهد و سپس می گوید ، "خوب ، من داخل ظرف کوکی نمی شدم". نسبتاً بی ربطی است و ارتباط چندانی با ناراحتی کاربران ندارد.

همچنین جالب است که فیس بوک وقت صرف کرد و یک تصویر مختصر و ساده از داده هایی را که جمع آوری نمی کند ، ایجاد کرد ، اما هنوز انجام نشده است. برای تغییرات واقعی سیاست نیز همین است. در عوض ، کاربران باید از یک صفحه شرایط خدمات 5،264 کلمه ای و یک سیاست حفظ حریم خصوصی با 3،879 کلمه استفاده کنند. با این وجود ، تلاش فیس بوک برای خنثی کردن واکنش های شدید با تکان دادن پرچمی نسبت به آنچه انجام نمی دهد در حالی که پنهان کردن کاری که در پشت مجارستان انجام می دهد ، به وضعیت آن کمک نمی کند.

اعتبار تصویر: DenPhotos

فیس بوک به کاربران واتس اپ می گوید که جمع آوری اطلاعات خود خیلی بد نیست
software/فیس-بوک-به-کاربران-واتس-اپ-می-گوید-که-جمع-آوری-اطلاعات-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.