خبر

 • تک بورد - فورد سیستم امنیتی متصل به تلفن های هوشمند خود را برای وسایل نقلیه بیشتری به ارمغان می آورد

  فورد سیستم امنیتی متصل به تلفن های هوشمند خود را برای وسایل نقلیه بیشتری به ارمغان می آورد
  6 روز و 4 ساعت قبل

  فورد در حال راه اندازی یک سیستم امنیتی متصل جدید است که امیدوار است آرامش بیشتری را برای صاحبان خودرو ایجاد کند. سیستم متصل به تلفن هوشمند SecuriAlert (حالت نگهبان سابق) نام دارد و پس از راه اندازی موفقیت آمیز با وسایل نقلیه تجاری در اوایل سال جاری ، برای اولین بار در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفت.

  در صورت فعال شدن ، اگر سیستم فعالیت خاص وسیله نقلیه را شناسایی کند ، مانند تلاش برای باز کردن درب یا حتی اگر کسی با استفاده از یک کلید بخواهد ورودی را وارد کند ، SecuriAlert اعلانی را به تلفن هوشمند صاحب وسیله نقلیه ارسال می کند.

  ممکن است با استفاده از یک کلید سیستم هشدار سنتی ایجاد نشود ، اما SecuriAlert همچنان اعلانی را ارسال می کند (غیر معمول نیست که کسی بدون اطلاع شما از کلید شما کپی می کند ، یا فقط کلید اصلی شما را می دزدد) و از آن برای دستیابی به وسیله نقلیه خود استفاده کنید).

  علاوه بر این ، سیستم های هشدار سنتی معمولاً به عنوان مکانیسم بازدارنده سرقت ، صداهای بلندی از خودرو صادر می کنند. اگر وسیله نقلیه خود را خیلی دور پارک کرده اید ، حتی ممکن است صدای زنگ هشدار را نشنیده باشید.

  با استفاده از برنامه تلفن هوشمند FordPass SecuriAlert فعال می شود. این از سنسورهای موجود وسیله نقلیه شما برای شناسایی فعالیت استفاده می کند ، در آن زمان مودم آنبورد وسیله نقلیه را با جزئیات آنچه که اتفاق می افتد را به تلفن هوشمند شما ارسال می کند.

  قابل ذکر است ، فورد فقط در مورد ویژگی مکمل موجود در اروپا هنوز در مورد زمان معرفی یا عدم نمایش این ویژگی در سایر بازارها هیچ اطلاعی داده نشده است.

  اعتبار تصویر کوچک fongbeerredhot

خبرهای دیگر از نرم افزار