techbord.com فروشگاه App اپل در سال 2020 64 میلیارد دلار فروش داشته است

با توجه به اینکه افراد بیشتری وقت خود را به دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند ، تعجبی ندارد که رشد فروشگاه App در سال 2020 تسریع شود. اپل قرار است درآمد سه ماه آخر سال 2020 را گزارش کند ، بنابراین جالب خواهد بود که ببینید این مسئله همچنین در مورد آیفون ، آیپد ، مک و لوازم جانبی مانند Apple Watch و AirPods نیز صدق می کند.

اپل این هفته فاش کرد که App Store در طول هفته کریسمس 1.8 میلیارد دلار هزینه صرفه جویی کرده و همچنین بالاترین رقم 540 میلیون دلاری برای سال نو را به خود اختصاص داده است. این امر با استفاده از برنامه پخش جریانی ، پیام رسانی و ویدئو کنفرانس ، که همه آنها شاهد افزایش استفاده در میان بیماری همه گیر بود ، تأمین شد.

بر اساس گزارش CNBC ، فروشگاه App در سال 2020 بیش از 64 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که 28 درصد افزایش سال به سال در مقایسه با 2019. این یک جهش بزرگتر از جهشی است که از 2018 تا 2019 مشاهده شد ، زمانی که فروشگاه App به ترتیب 48.5 و 50 میلیارد دلار درآمد کسب کرد - که رشد متوسط ​​تر 3.1 درصدی است.

https://techbord.com فروشگاه برنامه اپل در سال 2020 فروش 64 میلیارد دلار تولید کرد

اپل این اعداد خاص را گزارش نمی کند و درعوض آنها با دیگر منابع درآمد به "خدمات" تقسیم می شوند. این شرکت می گوید 53.7 میلیارد دلار درآمد از این خط مشاغل برای مالی 2020 داشته است سال ، که در سپتامبر به پایان رسید. این برای به دست آوردن یک تصویر خوب از فروشگاه App کافی نیست ، بنابراین CNBC از رقم متفاوتی استفاده کرد که اپل از سال 2013 گزارش کرده است - مقدار پولی که شرکت به توسعه دهندگان پرداخت کرده است.

بر اساس با استفاده از این اعداد ، تخمین تقریبی از میزان درآمد حاصل از App Store ، تقریباً آسان است. از آنجا که اپل گزارش داده از سال 2008 مبلغ 200 میلیارد دلار به توسعه دهندگان پرداخت كرده است و این مبلغ 45 میلیارد دلار بیشتر از رقم گزارش شده در یك سال پیش است ، این رقم 70 درصد از فروش App Store را نشان می دهد. اگر کاهش 30 درصدی اپل را داشته باشید ، به درآمد ناخالص 64.3 میلیارد دلاری می رسید.

اوایل این ماه ، اپل برنامه کسب و کار کوچک App Store را آغاز کرد که در آن توسعه دهندگان با درآمد کمتر از 1 دلار میلیون نفر در سال 15 درصد نرخ کارمزد کاهش می یابد. بعید است که این موضوع در مورد خط اصلی اپل منعکس شود ، اما ممکن است به توسعه دهندگان iOS کمک کند که تجارت خود را سریعتر رشد دهند ، که به نوبه خود می تواند به افزایش درآمد کلی App Store منجر شود.

فروشگاه App اپل در سال 2020 64 میلیارد دلار فروش داشته است
software/فروشگاه-app-اپل-در-سال-2020-64-میلیارد-دلار-فروش-داشته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.