خبر

 • تک بورد - عقب نشینی های اپل ، می گوید نرم افزار macOS آمفتامین می تواند در فروشگاه App باقی بماند

  عقب نشینی های اپل ، می گوید نرم افزار macOS آمفتامین می تواند در فروشگاه App باقی بماند
  4 روز و 15 ساعت قبل

  اپل تهدید کرد که در اواخر ماه دسامبر به دلیل نقض دستورالعمل های فروشگاه App به دلیل نام برنامه ، نرم افزار macOS Amphetamine را از Mac App Store حذف خواهد کرد. با این حال ، اپل پس از درخواست موفقیت آمیز توسعه دهنده برنامه ، تصمیم خود را تغییر داده است.

  برنامه Amphetamine یک ابزار ساده اما مفید macOS است که می تواند برای بیدار نگه داشتن Mac پیکربندی شود و از رفتن کامپیوتر به حالت خواب جلوگیری کند. حدود 6 سال است که در فروشگاه App Mac در دسترس است ، جایی که بیش از هزار امتیاز مطلوب از کاربران به خود اختصاص داده است. با توجه به ماهیت برنامه ، نام آن منطقی است. آمفتامین یک محرک سیستم عصبی مرکزی است که معمولاً در درمان بیماریهایی مانند نارکولپسی استفاده می شود.

  به همین دلیل است که ویلیام گوستافسون ، توسعه دهنده ، هنگامی که اپل در اواخر ماه دسامبر تماس گرفت تعجب کرد تا آمفتامین را تهدید کند با حذف از فروشگاه App Mac.

  نماینده با استناد به راهنمای App Store 1.4.3 ، بیان می کند: "برنامه هایی که مصرف دخانیات یا محصولات vape ، داروهای غیرقانونی ، یا مقادیر بیش از حد الکل را تشویق می کنند ، در برنامه مجاز نیستند. ذخیره کنید. برنامه هایی که افراد خردسال را به مصرف هر یک از این مواد ترغیب می کنند رد می شوند. تسهیل در فروش ماری جوانا ، توتون یا مواد کنترل شده (به جز داروخانه های مجاز) مجاز نیست. "

  اپل گفت گوستافسون برای جلوگیری از حذف از فروشگاه App Mac ، باید آمفتامین را به طور کامل تغییر نام دهد. اپل هم از نام برنامه و هم از نماد آن که به شکل قرص کوچک است ناراضی بود. این نه تنها به معنای کار زیاد برای توسعه دهنده بود ، بلکه خطرات جدی برای آگاهی از برند فعلی آمفتامین نیز به همراه داشت - چیزی که گوستافسون طی سالها ایجاد کرده بود.

   https://techbord.com عقب مانده اپل ، می گوید که نرم افزار macOS Amphetamine می تواند در فروشگاه App باقی بماند

  خوشبختانه ، پس از درخواست تجدید نظر و صحبت با نماینده اپل ، این شرکت به سرعت عقب نشینی کرد. طبق گفته گوستافسون ، اپل اکنون متوجه شده است که از نام برنامه به معنای استعاره ای استفاده می شود و ابزار macOS استفاده نامناسب از مواد کنترل شده را ترویج نمی کند.

  اگرچه این بدون شک خوب است. اخبار مربوط به آمفتامین ، با این وجود دیدن یک مورد دیگر از رویکرد غیرمعمول اپل برای اجرای دستورالعملهای فروشگاه App ناامید کننده است. عجیب به نظر می رسد که یک ابزار به همان محبوبیت (و بی گناه) آمفتامین در مرکز این اختلاف قرار داشته باشد ، به ویژه هنگامی که تعداد بیشماری از برنامه های macOS دستورالعمل های اپل را خیلی آشکارتر نقض می کنند.

خبرهای دیگر از نرم افزار