خبر

 • تک بورد - طرفدار منوی راست کلیک جدید ویندوز 11 نیستید؟ در اینجا نحوه برگشت آن وجود دارد

  طرفدار منوی راست کلیک جدید ویندوز 11 نیستید؟ در اینجا نحوه برگشت آن وجود دارد
  21 روز و 9 ساعت قبل

  آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، نسل بعدی ویندوز در چند روز کوتاه برای همه می آید. ویندوز 11 علاوه بر ویژگی های جدیدی مانند Auto HDR ، زبانه های خط فرمان و DirectStorage پیشرفته ، با ظاهری کاملاً جدید عرضه می شود. با این حال ، نقاط ضعفی وجود دارد ، مانند عناصر UI نسبتاً ساده سیستم عامل. برای مثال ، منوی راست کلیک راست ، در ویندوز 11 به طور قابل توجهی کوتاه شده است و بسیاری از ویژگی ها

  به جای نمایش گزینه هایی مانند نمایش تنظیمات ، شخصی سازی ، یا هر تعداد ورودی منوی زمینه سفارشی (مانند "ویرایش با دفترچه یادداشت ++ " برای فایل های متنی) ، فقط چند مورد " "یکی اینها شامل Open ، Open with ، Copy as path ، Properties و کنترل های برش ، کپی و چسباندن استاندارد است. گزینه های "پیشرفته " منوی زمینه هنوز وجود دارد اما فقط از طریق دکمه "نمایش گزینه های بیشتر " جدید قابل دسترسی است.

  برای ما که از برنامه های سفارشی مانند Notepad ++ و منوهایی مانند تنظیمات نمایش مکرر استفاده می کنیم ، آن دکمه یک ناراحتی غیر ضروری است. اگرچه برای کاربران معمولی ، این تغییر ممکن است یک مزیت باشد. اگر به همه آن گزینه های اضافی احتیاج ندارید ، چرا آنها را دارید؟

  https://techbord.com نه طرفدار منوی زمینه راست کلیک جدید ویندوز 11 هستید؟ در اینجا نحوه بازگشت آن

  منوی زمینه فعلی ویندوز 11 \

  خوشبختانه ، اگر در اردوگاه سابق هستید ، همه چیز گم نشده است. در حال حاضر ، می توانید منوی زمینه قدیمی را از طریق یک تغییر کوچک در رجیستری بازیابی کنید.

  یک نکته سریع: وقتی می گوییم بازیابی ، منظور ما آن است. با دنبال کردن مراحل زیر ، گوشه های گرد شیک منوی زمینه ویندوز 11 و همچنین نمادهای به روز شده آن را از دست خواهید داد. حداقل ، تا زمانی که تغییرات را لغو نکنید ، که بعداً توضیح خواهیم داد.

  اگر این کار برای شما خوب است ، نحوه انجام تغییرات لازم را توضیح دهید (با تشکر ، تام سخت افزار):

  البته اولین قدم باز کردن ویرایشگر رجیستری ویندوز 11 است. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که منوی Windows \ '"Run " را با فشار دادن کلید Windows و R با هم بوت کنید ، سپس در کادر محاوره ای ظاهر شده regedit را تایپ کنید. روی OK کلیک کنید. پس از باز شدن ویرایشگر ، درختی را در سمت چپ رابط مشاهده خواهید کرد. به این ترتیب حرکت کنید: HKEY_CURRENT_USER> SOFTWARE> کلاسها> CLSID. با باز شدن و انتخاب پوشه CLSID ، روی هر فضای خالی در سمت راست رابط کلیک راست کرده و گزینه New> Key را با نام {86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2} انتخاب کنید. با استفاده از روش قبلی ، یک کلید در زیر پوشه تازه ایجاد شده ایجاد کرده و نام آن را InprocServer32 بگذارید. با انتخاب InprocServer32 ، بررسی کنید که مقدار کلید (پیش فرض) در سمت راست "(مقدار تنظیم نشده) باشد. " اگر \ t نیست ، روی کلید دوبار کلیک کنید ، مطمئن شوید که مقدار آن خالی است و OK را فشار دهید. ویرایشگر رجیستری را ببندید و سیستم خود را راه اندازی مجدد کنید.

  اگر Avram Piltch سخت افزار Tom's's Hardware تحقیقات خود را انجام داده باشد ، این تغییر ظریف باید منوهای زمینه قدیمی را به ویندوز 11 بازگرداند. با حذف کلید InProc32 می توان این تغییر را لغو کرد ، اگرچه ما گمان می کنیم بیشتر برنده شده است \ مایل نیست مگر اینکه مایکروسافت بعداً منوی زمینه کامل را دوباره پیاده سازی کند. حتی اگر در پشت برخی از تنظیمات مبهم قفل شده باشد.

  اگر این روش را امتحان می کنید ، نحوه عملکرد خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

خبرهای دیگر از نرم افزار