خبر

 • تک بورد - سیگنال ها در تلاش هستند تا به دنبال تأیید عمومی ایلان ماسک ، در جریان افزایش کاربران جدید قرار بگیرند

  سیگنال ها در تلاش هستند تا به دنبال تأیید عمومی ایلان ماسک ، در جریان افزایش کاربران جدید قرار بگیرند
  16 روز قبل

  سیگنال ، برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده از طریق پلتفرم از بنیاد غیرانتفاعی سیگنال ، در تلاش است تا با افزایش کاربران جدید بدنبال توصیه اخیر یکی از چهره های برجسته فناوری ، درگیر شود. نوعی تأیید است که اکثر شرکت ها فقط می توانند رویای آن را داشته باشند (یا مجبور به پرداخت هزینه های هنگفتی هستند).

  هجوم کاربران جدید اندکی پس از آنکه الون ماسک در توییتر خود پیشنهاد داد مردم از Signal استفاده کنند ، احتمالاً در پاسخ به شرایط به روز شده واتس اپ است. تحت شرایط جدید ، WhatsApp مجاز است داده های کاربر را با شرکت مادر اصلی فیس بوک و اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد.

  استفاده از سیگنال

  - الون ماسک (elonmusk) 7 ژانویه 2021

  دیروز در یک پیام توییتر سیگنال گفت که کدهای تأیید در چندین ارائه دهنده تأخیر دارند "زیرا بسیاری از افراد جدید در حال تلاش برای پیوستن به Signal هستند." . سیگنال نمی گفت از زمان ارسال ماسک چند کاربر جدید به سیستم عامل خود اضافه کرده است اما در retweets فاکتور گرفته است (این توییت بیش از 25000 بار به اشتراک گذاشته شده است) ، شکی نیست که پیام توسط بسیاری از افراد دیده شده است .

  کدهای تأیید در حال حاضر در چندین ارائه دهنده تأخیر دارند زیرا بسیاری از افراد جدید در حال تلاش برای پیوستن به Signal هستند (ما به سختی می توانیم هیجان خود را ثبت کنیم). ما در حال کار با شرکتهای مخابراتی هستیم تا این مسئله را در اسرع وقت برطرف کنیم. در آنجا آویزان شوید.

  - سیگنال (signalapp) 7 ژانویه 2021

  به نظر می رسد متخصص ارتباطات چند ساعت بعد همه چیز را حل کرد و دوباره توانست کدهای تأیید را بدون تأخیر ارسال کند. سیگنال اضافه کرد: "با تشکر از همه شرکت های مخابراتی که سوئیچ های مناسب را می چرخانند تا مردم بتوانند همچنان تعویض کنند." تغییرات بحث برانگیز سیاست آن را به عقب برگردانید.

  اعتبار مستر BigTunaOnline

خبرهای دیگر از نرم افزار