خبر

 • تک بورد - سیسکو Webex را کاملاً به WebexOne تازه رونمایی شده تغییر می دهد

  سیسکو Webex را کاملاً به WebexOne تازه رونمایی شده تغییر می دهد
  11 روز و 21 ساعت قبل

  در حالی که در این زمانهای دیوانه وار پیش بینی در مورد بسیاری از کارها واقعاً دشوار است ، من متقاعد شده ام که در مقطعی از آینده ، کسی قصد دارد یک مطالعه موردی در مورد دانشکده تجارت را در مورد بازار کنفرانس های ویدیویی و ابزار همکاری انجام دهد - و جذاب خواهد بود. خیلی ساده است که فکر کنیم چقدر آنها کارکرد همه ما را تغییر داده اند.

  درست است ، همه ما فقط از وجود برنامه هایی مانند Zoom ، Teams ، Meet ، Webex و سایر برنامه ها خوشحال هستیم (زیرا آنها اجازه می دهند ارتباطات شخصی و تجاری انجام شود و شرکت ها فعالیت کنند). اما اگر یک قدم به عقب برگردید ، بسیار جالب توجه است که سرعت پیشرفت این ابزارها طی ماه های ابتدای بروز همه گیری کاملاً بهبود یافته است.

  همچنین فکر کردن در مورد چگونگی تغییر روش کار همه ما شگفت آور است. در حالی که در ابتدا تصور می شد که چیزی بیش از حد توقف تا زمانی که همه به دفاتر خود بازگشتند ، اکنون مشخص شده است که این نوع ابزارهای همکاری تأثیر زیادی بر محل کار ما ، تعامل با آنها و تعداد فرآیند های انجام شده دارد. . در عین حال ، محدودیت اولیه توانایی های آنها به دلیل استفاده طولانی مدت ، به طرز دردناکی آشکار شده است و کارهای زیادی برای کارآمدتر کردن آنها انجام شده است. این بازار فوق العاده رقابتی از سیسکو ناشی می شود که Webex را کاملاً به WebexOne تازه رونمایی شده تغییر داده است. علاوه بر یک رابط کاربری زیبا برای برنامه اصلی مشتری ، WebexOne دارای انبوهی از قابلیت های جدید و ویژگی های اساسی سیستم عامل است که برای سهولت و کارآیی روند کار ، برقراری ارتباط و همکاری در محیط های کاری ترکیبی طراحی شده است.

  < p> در حالی که تماس مبتنی بر ویدئو در قلب این تجربه باقی مانده است ، واضح است که Cisco با WebexOne فراتر از این اصول به نظر می رسد زیرا ویژگی های پیام چت / پیام متنی گسترده تر ، و همچنین توابع نظرسنجی و پرسش و پاسخ ، تخته سفید و واقعی را ادغام می کند. مهمتر از همه ، سیسکو در مورد انواع مختلف جلسات ، قالب ها و اندازه هایی که احتمالاً شرکت ها به آن احتیاج دارند ، فکر کرده است ، هر دو هم اکنون در مرکز کار خود از خانه هستند. جهان و در محیط های ترکیبی آینده که ترکیبی از ترکیبات مختلف کارمندان از راه دور و محلی است.

  برای این منظور ، آنها طرح های انعطاف پذیرتری را به شما اضافه کرده اند که به شما امکان می دهد نه تنها بی حس کردن را شرکت کنندگان ، بلکه طیف گسترده ای از طرح ها و الگوهای جلسات برای استفاده بهتر از بستر برای انواع مختلف جلسات ، و همچنین انواع مختلف تنظیمات کارکنان. علاوه بر این ، این شرکت حالت اختصاصی رویدادها را برای حداکثر 25000 شرکت کننده در نظر گرفته است که امکان اجرای رویدادهای مجازی را با لابی های میزبان ، جلسات شکست و بیشتر و حالت پخش برای حداکثر 100000 شرکت کننده ارائه می دهد. همه گفته شده ، به نظر می رسد یک مجموعه کاملاً چشمگیر از گزینه ها است که به احتمال زیاد انواع مختلفی از قالب های جلسات مورد نیاز شرکت ها را برآورده می کند.

  WebexOne همچنین دارای عملکردهای جذاب و جالب جدید AI برای چرخش حرکات است. مانند انگشت شست یا دست به آیکون ها بروید. در عمل ، این ممکن است بیشتر از کاربرد مفید باشد ، اما حداقل ، این یک روش جالب برای جلب مشارکت بیشتر در جلسات مجازی است. آنچه بدون شک مفیدتر خواهد بود ابزارهای هوشمندانه برای انواع مختلف به اشتراک گذاری بیشتر مانند پوشش ویدیویی یک مجری در جلوی اسلایدهای وی است. این به مراتب طبیعی تر و جذاب تر از تلاش برای یافتن سر مکالمه در یک سری جعبه های کوچک بالای صفحه مشترک است. در ابزارهای پیام رسان مبتنی بر متن ، از هوش مصنوعی برای انجام مواردی مانند برجسته سازی پیام ها یا بخشی از پیام هایی که سیستم معتقد است برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است ، بر اساس یادگیری تنظیمات شما استفاده می شود.

  تشخیص این که ، افراد شروع به بازگشت به دفتر یا مسافرت می کنند ، آنها به گزینه های دیگری برای شرکت در جلسات احتیاج دارند ، سیسکو همچنین از یک برنامه موبایل WebexOne بسیار بهبود یافته (در نیمه دوم سال آینده انتظار می رود) پیش نمایش کرد که شامل توانایی انجام کارهایی مانند محتوای ویدئویی را در حالت تعلیق قرار دهید و تلفن های هوشمند را به ابزارهای ملاقات و همکاری کاملتر تبدیل کنید. این شرکت همچنین طرح های فراخوانی جدیدی را ارائه می دهد كه می تواند همراه با برنامه های خدمات WebexOne برای ساده كردن گزینه های صورتحساب بسته بندی شود.

  در بخش سخت افزاری ، سیسكو نمونه کارهای خود را برای دستگاه های طراحی شده برای كار بدون دردسر با WebexOne گسترش داد. Webex Desk Camera دوربینی با قابلیت 4K است که برای اتصال به نوت بوک ها یا مانیتورهای دسک تاپ طراحی شده است ، در حالی که Webex Desk Hub به عنوان یک ایستگاه اتصال دهنده برای تلفن های هوشمند عمل می کند ، همراه با یک هدست بلوتوث و یک صفحه نمایش بزرگ. هر دو به گونه ای طراحی شده اند که در جلسات شرکت کننده انعطاف پذیری بیشتری به کارمندان می دهند و در عین حال به فروشگاه های فناوری اطلاعات شرکت می توانند "hotdesking" یا سایر مناطق کار مشترک را که انتظار می رود در محل کار بعد از COVID بسیار محبوب باشد ، راه اندازی کنند.

  Cisco همچنین از نسخه جدید Webex Contact Center رونمایی کرد که در هسته اصلی WebexOne ساخته شده است ، اما تعدادی از ویژگی های سفارشی سازی و تخصصی اختصاص داده شده به بازار مرکز تماس ، از جمله ابزارهای کم کد برای ساخت ربات های صوتی و چت ، ایجاد اسکریپت ها و سایر موارد گردش کار مبتنی بر فرآیند.

  در سطح اصلی پلت فرم ، سیسکو ایجاد نمودار Webex را توصیف کرد ، که شامل داده های کلیدی در مورد چگونگی همکاری افراد ، دستگاه هایی که آنها استفاده می کنند و موارد دیگر. مانند هر یک از این نوع ابزارها ، موضوعات مبتنی بر حریم خصوصی نیز می توانند نگران کننده باشند ، اما می توان از این داده ها برای تأمین بهتر بینش افراد برای کارمندان برای درک بهتر نحوه تعامل آنها با همکاران (و شرکا) و همچنین Team Insights استفاده کرد. برای اینکه رهبران فرایندهای همکاری در گروههای خود را بهتر درک کنند.

  سرانجام ، سیسکو همچنین با سایر شرکای نرم افزار از جمله Box ، Dropbox ، ServiceNow و Salesforce همکاری مفصلی داشت تا بتواند این ابزارها را در محیط WebexOne ادغام کند. . از بسیاری جهات ، این یک استراتژی مشابه کاری است که مایکروسافت با تیم ها انجام داده است.

  به همان اندازه چشمگیر همه این قابلیت ها و موارد جدید اضافه شده به صدای WebexOne روی کاغذ ، چالش واقعی سیسکو این است که ببیند چگونه کار می کند. بر روی این چشم انداز اجرا می کند. این شرکت تلاش های قبلی در زمینه ابزارهای همکاری و برنامه های مرکز تماس را داشته است ، از جمله موارد دیگر ، همانطور که در ابتدا انتظار می رفت ، موفق نبوده است. با WebexOne ، چشم انداز جامع تر به نظر می رسد. بیایید امیدوار باشیم که واقعیت به همان اندازه جذاب باشد.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار