خبر

 • تک بورد - سیسکو با ارائه Webex Suite ، ارائه خدمات ویژه برای کارهای هیبریدی را گسترش می دهد

  سیسکو با ارائه Webex Suite ، ارائه خدمات ویژه برای کارهای هیبریدی را گسترش می دهد
  5 روز و 12 ساعت قبل

  اهمیت و ارتباط فناوری های بازگشت به دفتر هرگز بیش از آنچه اکنون است آشکار است. تمرکز فوق العاده ای بر روی چگونگی فعال کردن استراتژی های کار ترکیبی و بازگرداندن کارمندان با خیال راحت ، عادلانه و موثر به دفتر وجود دارد. همانطور که مشخص شد ، بسیار دشوارتر از آنچه که به نظر می رسد ثابت شده است.

  مانند بسیاری از فروشندگان دیگر که ابزارهای ارتباطی مبتنی بر ویدئو را تولید و می فروشند ، سیسکو در تلاش است تا پیشنهاد Webex خود را به ابزاری تبدیل کند که بتواند بسیاری از چالش های موجود در این شرایط جدید را برآورده کند. همانند سایر رقبا ، به تدریج با سرعت فوق العاده ای ، ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را به خود اضافه می کند ، در بعضی موارد با پیشرفت عمل می کند ، در حالی که در بسیاری دیگر ، نوآوری های مهمی را به دنبال دارد.

  در واقع ، سرعت به روزرسانی سیستم عامل های ارتباط تصویری احتمالاً بهترین مثال در تاریخ توسعه نرم افزار از مزایایی است که محیط های سریع DevOps می توانند فعال کنند - اما این یک داستان برای روز دیگر است.

  با آخرین اعلامیه Webex Suite توسط سیسکو ، این شرکت گام بلندی به جلو را در مسیر ایجاد یک بستر کامل و محیط جدید برای روش های آینده کار مشترک برداشته است. با درک اینکه صرفاً افزودن پیشرفتهای نسبتاً متوسط ​​بسیار زیاد ، یک استراتژی چالش برانگیز برای بلند مدت است ، این شرکت چندین دارایی بزرگتر را به یک پیشنهاد جامع تر متصل می کند.

  Webex Suite ترکیبی از جلسه مبتنی بر ویدیو است ، و پیام رسانی Webex همراه با نظرسنجی و سایر ابزارهای تعاملی رویداد Slido و Socio و قابلیت های بزرگ متمرکز بر جلسات به یک تجربه واحد. Suite برای این شرکت بسیار مهم است به طوری که اطلاعیه آن به عنوان فرصتی برای رونمایی از یک آرم جدید و جذاب برای Webex و آغاز فعالیتی که به نظر می رسد یک کمپین جدید بازاریابی است استفاده شد.

  استفاده از موقعیت خود به عنوان هر دو نرم افزار و ارائه دهنده سخت افزارهای مارک دار برای ابزارهای ارتباطی مبتنی بر ویدئو ، سیسکو همچنین در افزایش کادر سخت افزاری مجهز به کنفرانس ویدیویی برای مشتریان مبتنی بر ابر Suite جدید از قیمت قابل توجهی کاسته است. بسیاری از قیمت ها - که برای انصاف ، برای شروع بسیار بالا بودند - به معنای واقعی کلمه از وسط نصف می شوند. به عنوان مثال ، طراحی همه در یک رایانه مبتنی بر صفحه نمایش Webex Desk 23 اینچی از 2495 دلار به قیمت بسیار خوشایندتر از 1،249 دلار می رسد و سیستم Room Kit Mini برای اتاق های جلسات کوچک از 3190 دلار به 1499 دلار کاهش می یابد.

  اگرچه به راحتی با کاهش قیمت ساده می توان از این تغییرات چشم پوشی کرد ، اما معتقدم که برای بسیاری از سازمان ها ، این می تواند مهمترین اخباری باشد اطلاعیه های اخیر.

  مشکل این است که اکثر شرکت ها وقتی که صحبت از سیستم های سخت افزاری سازگار با نرم افزار کنفرانس ویدیویی با کیفیت بالا و مدرن می شود ، به سختی مجهز هستند. مطمئناً ، هر شرکتی چند اتاق مجهز دارد ، اما اگر بخواهیم اعلامیه های سیسکو را باور کنیم که 98٪ از جلسات آینده حداقل یک شرکت کننده از راه دور خواهد داشت (و من صادقانه نمی گویم شک ندارم) این بدان معنی است که هر جلسه اتاق یا فضایی که یک شرکت در اختیار دارد برای جلسات مبتنی بر ویدئو باید مجهز باشد.

  من هنوز نتوانسته ام تحقیق بزرگی برای تعیین کمیت این موضوع انجام دهم ، اما مایلم شرط ببندم که کمتر از 10 ٪ فضاهای جلسات حتی در مجهزترین سازمانها در حال حاضر از چنین قابلیتی برخوردار هستند ، این بدان معناست که به زودی مقادیر زیادی سخت افزار مجهز به کنفرانس ویدیویی خریداری می شود. (از این رو اشتیاق من نسبت به قیمت سخت افزاری جدید تهاجمی سیسکو وجود دارد.) به اعتباری سیسکو ، این شرکت حتی در تلاش است تا پشتیبانی از Zoom ، Google's Meet و حتی Microsoft Teams را به بیشتر سخت افزار کنفرانس ویدیویی جدیدتر اضافه کند و واقعیت چند پلتفرمی را که همه ما تجربه می کنیم ، تأیید کند. به طور منظم.

  همانطور که انتظار داشتید ، مطمئناً سخت افزارهای سیسکو برای کار با Webex مناسب ترین گزینه هستند. برای این منظور ، این شرکت در تلاش است تا توانایی های نرم افزار خود را با Webex Suite گسترش دهد. به طور خاص ، ادغام قابلیت های Slido به شما کمک می کند تا بر بی حوصلگی قبلی نیاز به اجرای یک برنامه مشتری جداگانه Slido برای استفاده از قابلیت های آن در تماس Webex ، غلبه کنید. این نه تنها باعث افزایش چشمگیر استفاده از مخاطبان Slido و عملکردهای متمرکز بر همکاری خواهد شد ، بلکه همچنین به عنوان یک تمایز مهم برای سیسکو عمل خواهد کرد زیرا هیچ یک از دیگر سیستم عامل های رقابتی از این سطح توانایی برخوردار نیستند.

  به طور مشابه ، طیف گسترده ای از قابلیت های متمرکز بر رویداد دیجیتال که از معلومات Socio معلق آن تأسیس می شود ، به تنظیم Webex به عنوان بستر انتخابی برای رویدادهای بزرگ مجازی کمک می کند. آنها را دوست داشته باشید یا آنها را متنفر کنید ، کاملاً واضح به نظر می رسد که مهم نیست که چه تعداد از افراد در آخر کار به دفتر برگردند یا برای کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری دوباره سفر خود را شروع کنند ، رویدادهای مجازی بخشی از آینده جمعی ما خواهد بود زمان آمدن آنها به صرفه بسیار مقرون به صرفه و بسیار گسترده هستند که نمی توان آنها را نادیده گرفت. ابزارهایی که می توانند به سهولت سازماندهی و اجرای آنها کمک کنند ، بخشی مهم از مجموعه ابزارهای بسیاری از سازمانها خواهند بود - نکته ای که سیسکو به وضوح مشتاق آن است که از آن استفاده کند.

  "تردیدی نیست که آنها \ همچنان به ابزارهای ارتباطی اعتماد خواهم کرد "

  علاوه بر این ، سیسکو در سال گذشته در زمینه خرید BabbleLabs برای بهبود کیفیت صوتی مکالمات در Webex تلاش کرده است. این دستیابی به سیسکو امکان دستیابی به فن آوری های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی را می دهد که می تواند نویز پس زمینه را از بین ببرد و وضوح را حتی در اتصالات با پهنای باند کم افزایش دهد - این ویژگی توسط بسیاری از کاربران نهایی بسیار ارزشمند است. از دیدگاه IT ، سیسکو همچنین با افزایش رمزنگاری از پایان به پایان با شناسه تأیید شده ، به اطمینان از اطمینان بیشتر در مورد حریم خصوصی احتمالی و سایر نگرانی های مربوط به هک تماس ، امنیت Webex را افزایش داده است.

  در نهایت ، مسائل مربوط به بازگشت به کار فراتر از آن است که حتی جامع ترین ابزار همکاری مبتنی بر ویدئو می تواند ارائه دهد. س Quesالات مربوط به تمایل کارمندان ، الزامات واکسیناسیون ، سیاست های شرکت ، FOMO مربوط به کار (ترس از دست دادن) ، تنظیم مجدد مطب و میز کار داغ / هتل احتمالاً در نهایت حل می شود تا آنچه که آزمایش عظیم کار در خانه انجام می دهد. ثابت شده است که کارمندان بیش از یک سال پیش دفاتر خود را ترک کردند. هنوز هم ، در حالی که شرکت ها برای حل این مسائل چالش برانگیز تلاش می کنند ، جای تردید نیست که آنها همچنان به ابزارهای ارتباطی مانند Webex اعتماد خواهند کرد که تاکنون به آنها امکان موفقیت داده است. در واقع ، این وابستگی احتمالاً افزایش خواهد یافت ، و باعث می شود Webex Suite جدید قوی سیسکو به هر اندازه که ممکن است به موقع باشد.

  باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC a است شرکت مشاور فناوری که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار