techbord.com سهام SAP تقریباً 21 درصد افت می کند که بزرگترین افت بازار سهام از سال 1999 است

چه اتفاقی افتاده؟ شرکت بزرگ فناوری SAP به دلیل قفل شدن و رکود اقتصادی در بازارهای خود ، تغییراتی در درآمد پیش بینی شده خود منتشر کرد و در نتیجه صبح دوشنبه افت زیادی در قیمت سهام شاهد بود. نمایندگان شرکت می گویند که طی دو سال آینده به آرامی بهبود می یابد ، اما برای ادامه سود خود به خدمات مبتنی بر ابر خود متکی خواهد بود.

غول فناوری آلمان SAP SE برآورد اصلاح شده از پیش بینی سود و درآمد خود را برای سال 2020 و بعد از آن عصر یکشنبه منتشر کرد. سهام متعاقباً صبح دوشنبه 21٪ سقوط کرد و از ارزش کل شرکت 35 میلیارد دلار کاسته شد.

برای کسانی که از این سازمان بی اطلاع هستند ، SAP یک شرکت بزرگ چند ملیتی است که بیشتر برای تولید منابع نرم افزاری برای شرکت ها ایجاد می کند. ، عملیات و روابط مشتری. SAP سومین شرکت فناوری در جهان است که پس از مایکروسافت و اوراکل به طور گسترده معامله می شود.

پیش بینی درآمد اصلی این شرکت برای سال 2020 از 27.8 میلیارد یورو - 28.5 میلیارد یورو متغیر بود ، درآمد تخمینی حساب 27.2 میلیارد یورو - 27.8 میلیارد یورو. بیانیه این شرکت نشان داد که در حساب اصلی آنها ، قفل شدن در نتیجه covid زودتر کاهش می یابد و آنها تاکنون شاهد افزایش تقاضای بیشتری خواهند بود ، اما به نظر می رسد "بهبود تقاضا بیش از حد انتظار خاموش باشد" فروش نرم افزار در سه ماهه سوم 4٪ کاهش یافته است ، اما تجارت رایانش ابری با رشد 11 درصدی رونق گرفته است. این روندی است که در بسیاری از صنایع در طی مشکلات مالی 2020 رواج داشته است. جایی که محصولات و شرکت های "X-as-a-service" یا مبتنی بر ابر (بخوانید: Netflix و Amazon) در حال موفقیت هستند ، در حالی که تقاضا برای بسیاری از محصولات محبوب قبلی به آرامی کاهش می یابد. به عنوان مثال SAP انتظار دارد ابر خود را سه برابر کند رشد تا سال 2025 ، در حالی که بهبود بقیه مشاغل زمان بر است.

https://techbord.com SAP سهام تقریباً 21 درصد افت کرد ، بزرگترین کسادی بازار سهام از سال 1999

رکود معاملات روز دوشنبه سهام بزرگ شرکت بود سهام از سال 1999 به بعد افت کرده است. SAP هشدار داده است که احتمالاً همه گیر "حداقل تا نیمه اول سال 2021" تأثیر منفی خواهد داشت و با شروع فعالیت عادی شرکت ها ، طی دو سال آینده فروش به آرامی بهبود می یابد.

به عنوان شرکتی که به مدیریت عملیات و زیرساخت های سایر شرکت های بزرگ دامن می زند ، SAP به عنوان یک گونه شاخص مفید برای ضربه به اکوسیستم گسترده بازار سهام عمل می کند. نظارت بر موفقیت های رو به رشد یا آسیب به شرکت های مشابه فناوری ممکن است نشانه ای از زمان بازگشت جهان به سمت عادی بودن باشد.

اعتبار تصویر: رویترز؛ Google Finance

سهام SAP تقریباً 21 درصد افت می کند که بزرگترین افت بازار سهام از سال 1999 است
software/سهام-sap-تقریبا-21-درصد-افت-می-کند-که-بزرگترین-افت-بازار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.