خبر

 • تک بورد - زیر سیستم مایکروسافت برای لینوکس در حال حاضر به عنوان یک برنامه Microsoft Store در دسترس است

  زیر سیستم مایکروسافت برای لینوکس در حال حاضر به عنوان یک برنامه Microsoft Store در دسترس است
  9 روز و 22 ساعت قبل

  ابزار مفید "زیر سیستم ویندوز برای لینوکس" (WSL) مایکروسافت سالهاست که در برخی ظرفیت ها در دسترس است. WSL به کاربران امکان می دهد محیط دلخواه لینوکس را به دلخواه - و ابزارها و نرم افزارهای مورد علاقه لینوکس - مستقیماً در داخل ویندوز اجرا کنند. نیازی به نگرانی در مورد راه اندازی دوگانه یا راه اندازی ماشین مجازی با منابع زیاد نیست. در حال حاضر ، با راه اندازی ویندوز 11 ، چسباندن WSL آسان تر و راحت تر

  به طور واضح ، هیچ گاه این فرآیند دشواری نبود ، مایکروسافت مجموعه ای از دستورالعمل های نصب آسان را در اسناد WSL خود نگهداری می کند. با این حال ، این نیاز به دانش اولیه و آشنایی با خطوط فرمان دارد ، که ممکن است کاربر عادی آن را نداشته باشد. مسلماً این کاربران ترجیح می دهند به جای لینوکس از ویندوز استفاده کنند ، اما سیستم عامل دوم مطمئناً در جهان رایج محبوبیت پیدا می کند.

  به هر حال ، برنامه WSL در هر دو ویندوز 11 و ویندوز 10 در دسترس است. علیرغم اینکه مایکروسافت دومی را از پست اعلامیه رسمی خود حذف کرده است. با این حال ، کاربران ویندوز 10 باید از سیستم عامل نسخه 22000.0 یا بالاتر استفاده کنند. قابل ذکر است ، نسخه غیر Windows Store از نسخه های Windows 10 قدیمی 19041 پشتیبانی می کند (یا مایکروسافت می گوید).

  در اینجا پیوند مستقیم به صفحه فروشگاه Microsoft برای برنامه WSL وجود دارد. حجم آن تقریباً 442 مگابایت است ، بنابراین فضای زیادی روی رایانه شما ایجاد نمی کند. در حال حاضر "پیش نمایش " در نظر گرفته می شود ، بنابراین برای اشکالات یا عملکردهای از دست رفته آماده باشید. با این اوصاف ، با فرض اینکه WSL 2.0 است ، باید تجربه کافی و قابل قبولی را در اختیار داشته باشید.

  امیدوارم اکثر شما هیچ مشکلی نداشته باشید ، اما اگر دارید ، مطمئن باشید تا در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. شما هنوز هم می توانید از روشهای قدیمی استفاده کنید ، اما مایکروسافت می خواهد شما در نهایت تغییر دهید ، زیرا امیدوار است برنامه فروشگاه را "بهترین راه برای نصب و استفاده " در طولانی مدت WSL.

خبرهای دیگر از نرم افزار