خبر

 • تک بورد - راه حل موقت برای مشکل لکنت زبان کامپیوتر Deathloop در اینجا آمده است

  راه حل موقت برای مشکل لکنت زبان کامپیوتر Deathloop در اینجا آمده است
  29 روز و 16 ساعت قبل

  جدیدترین بازی همه جانبه آرکان sim-slash-shooter-slash-stealth-\\ \'em-up ، Deathloop ، چند روز پیش منتشر شد تا نظرات خوبی را دریافت کند (در بیشتر موارد). همانطور که اغلب در مورد بازی های Arkane اتفاق می افتد ، نسخه رایانه Deathloop از زمان انتشار 13 سپتامبر از مشکلات عملکردی خیره کننده ای رنج می برد. به طور خاص ، برخی از مشتریان دچار مشکلات لکنتی خسته کننده شده اند که به نظر نمی رسد خودشان بتوانند

  خوشبختانه ، به لطف تلاش های همه فن آوری های گرافیکی بازی های مورد علاقه همه در کانال YouTube Digital Foundry (و همچنین Deathloop خود توسعه دهندگان). در مقابل همتای PS5 خود. با این حال ، مورد اخیر در حال حاضر مقدار مناسبی نیست.

  آنچه به ما مربوط می شود این است که چرا به نظر می رسد Deathloop روی رایانه شخصی لکنت زبان دارد. همانطور که Battaglia & co کشف کردند ، به طور کلی اینطور نیست ، زیرا بازی از منابع سیستم شما ضعیف استفاده می کند. او می گوید ، در واقع ، Deathloop دارای فریم های فوق العاده است ، بدون هیچ مشکلی در استفاده از پردازنده (به هر حال به طور متوسط). او چند مورد استثنا دارد ، که او اشاره می کند ، اما عموماً اینطور است.

  آنچه مردم به عنوان لکنت زبان گزارش می کنند ، می گوید ، در واقع ناشی از یک حشره غیر معمول حرکت موش است که می تواند بدون توجه به این که آیا بازی را با قفل 30 ، 60 یا 120 FPS اجرا می کنید (یا حتی اگر اصلاً قفل نمی کنید و از G-Sync یا FreeSync برای مدیریت ضربه زدن استفاده می کنید). وقتی دوربین را جابجا می کنید ، گاهی اوقات به طور کامل برای یک فریم متوقف می شود - متأسفانه این یک مشکل بزرگ برای بسیاری از کاربران ، از جمله من ، است که متوجه آن می شویم و بعداً از آن شکایت می کنیم.

  بنابراین ، " راه حل است؟ قبل از دیروز ، واقعاً یکی نبود. با این حال ، اگر مایل به ورود به حوزه بسیار خطرناک (نه واقعاً) رفع اشکال هستید ، Arkane اکنون یک پاسخ جزئی دارد. با استفاده از آخرین وصله بتای Deathloop (Battaglia نحوه انجام این کار را با علامت 5:38 در بالا توضیح می دهد) ، می توانید هنگام کار با قفل 30 ، 60 یا 120 FPS ، تکان دادن موس را از بین ببرید.

  https://techbord.com یک رفع موقت برای مشکل لکنت زبان کامپیوتر Deathloop در اینجا

  متأسفانه ، این مشکل هنوز برای کسانی که بر روی مانیتور نرخ تجدید متغیر (VRR) با استفاده از فناوری مانند G-Sync فوق الذکر کار می کنند ، وجود دارد. امیدوارم که آرکان این فاصله کوچک اخیر را به زودی برطرف کند. واضح است که آنها حداقل از مشکل آگاه هستند.

  بنابراین ، TL؛ DR: چگونه می توانید "لکنت زبان" رایانه Deathloop را برطرف کنید؟ آخرین نسخه وصله بتا را در Steam بارگیری کنید ، نرخ فریم خود را روی 60 یا 120 FPS قفل کنید (در حالت ایده آل) و تنظیمات خود را در صورت نیاز تنظیم کنید تا مطمئن شوید دستگاه شما می تواند آن فریم را در طول گیم پلی حفظ کند. و voila ، این همه! از لحاظ تئوری ، به هر حال. طبق اکثر حساب ها ، در غیر این صورت یک بازی فوق العاده است.

خبرهای دیگر از نرم افزار