techbord.com رئیس سابق تبلیغات گوگل (Google) در حال ساخت موتور جستجوی بدون تبلیغات است

سریدار رامسوامی (Sridhar Ramaswamy) در سال 2013 معاون ارشد تبلیغات و بازاریابی گوگل (Google) منصوب شد. وی شعبه 115 میلیارد دلاری را مدیریت کرد، و همچنین به مدت 5 سال مسئولیت تبلیغات در وب سایتهای جستجو، YouTube و AdSense را بر عهده داشت. اما، از سودآوری گوگل و تضاد منافع ایجاد شده بین مشتریان و تبلیغ کنندگان، او این شرکت را برای ساخت موتور جستجوی شخصی خود ترک کرد.

نقطه‌ی شکست برای راماسوامی (Ramaswamy) در سال 2017 رخ داد. لندن تایمز با انتشار ویدئویی از کودکان به ظاهر بی گناه در یوتیوب منتشر کرد که صدها، اگر نه هزاران نفر، اظهار نظر پدوفیلی (paedophilic) داشتند. گوگل عجله کرد که سوءاستفاده از سیستم عامل خود را خنثی کند. راماسوامی (Ramaswamy) گفت: این یک نزاع غیرممکن است و ما به شکلی از آن گمراه می شویم.این ایمنی و امنیت است که بعداً به وجود می آید اقدامات متقابل، مانند مسدود کردن نظرات در یک فیلم، هنگامی که یک مسئله مشاهده می شود (معمولاً توسط خبرنگاران) اضافه می شود. Ramaswamy استدلال می کند که این نتیجه قابل پیش بینی اولویت بندی سود بر روی کاربران است. اگر گوگل از تبلیغات برای شما درآمد کسب می کند، شما کاربر یا محصول هستید؟

رئیس سابق تبلیغات گوگل (Google) در حال ساخت موتور جستجوی بدون تبلیغات است

راماسوامی به همراه دیگر Googler سابق دیگر، ویوک راغوناتان (Vivek Raghunathan)، شرکتی به نام نوا (Neeva) راه‌اندازی کرده اند. آنها یک موتور جستجو ایجاد کرده اند که به هیچ وجه برای کاربرانش تبلیغ نمی کند. آنها دوباره چرخ را اختراع نکرده اند. نتایج جستجو توسط بینگ (Bing) ارائه شده است و از نقشه اپل برای راهنمایی استفاده می کند. این یک ارتقاء زیبایی و فلسفی می باشد. چالشی که با آن روبرو هستند این است که بروز رسانی زیبایی و فلسفی آنها هزینه اشتراک نامشخصی دارد.راماسوامی (Ramaswamy) پست وبلاگ خود را با توصیف موتور جستجوی نوا (Neeva) با این اصل آغاز می کند، یافتن اطلاعاتی که برای ما مهم می باشد مانند، آب و هوا، شغل ها، ورزش ها و علائم عجیب سردرد که یک نیاز اساسی و عمیقاً شخصی انسان می باشد. اما اگر  کاربر ریشه محصول درمحور  ایدئولوژی دموکراتیک دارد، پس چگونه می تواند ادعا کند که تنها نیاز به پرداخت مشتری را برآورده می کند؟ آیا تجارت نووا (Neeva) یک تقصیر فلسفی برای دیگری است؟

رئیس سابق تبلیغات گوگل (Google) در حال ساخت موتور جستجوی بدون تبلیغات است
software/رئیس-سابق-تبلیغات-گوگل-google-در-حال-ساخت-موتور-جستجوی-بدون

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.