techbord.com در اینجا نحوه غیرفعال کردن ادغام Google Meet در برنامه های وب و تلفن همراه Gmail وجود دارد

جیمیل اخیراً اندکی بازنگری شد ، زمانی که گوگل تصمیم گرفت مجموعه ویژگی های برنامه "Meet" خود را مستقیماً در تجربه Gmail قرار دهد. گرچه این قابلیت اضافه شده ممکن است برای برخی مفید باشد ، اما دیگران (من نیز شامل آن هستم) مطلقا هیچ استفاده ای از Meet ندارند و نمی خواهند آن رابط کاربری ما بهم ریخته باشد.

هنگامی که می خواهید ایمیل ارسال کنید ، بارگذاری تصادفی Meet بسیار ساده است. حتی اگر انگشتان شما به خصوص ماهرانه باشد و شما هرگز مرتکب این اشتباه نشوید ، Meet هنوز فضای صفحه ای را اشغال می کند که در واقع برای بسیاری از کاربران - اگر نه اکثریت - کاربران Gmail هیچ شغلی را اشغال نمی کند.

< p> قبل از وجود برگه Meet ، قسمت پایین رابط Gmail (در تلفن همراه) خالی بود ، به این معنی که می توانید ایمیل های بیشتری نمایش دهید. به شخصه ، بیشتر از صندوق ورودی خود به دلیل توانایی مشاهده دکمه ای زیبا برای ویژگی ای که هرگز از آن استفاده نخواهم کرد ، دیدن خواهم کرد.

خوشبختانه ، اگر Gmail یکپارچه سازی دیدار را آزار دهد شما نیز راهی ساده برای خلاص شدن از شر آن و بازگشت مجدد Gmail به روال گذشته وجود دارد.

در تلفن همراه ، روند کار به شرح زیر است:

ضربه بزنید نماد منوی همبرگر واقع در گوشه بالا سمت چپ رابط برنامه Gmail شما. به پایین منوی پاپ آپ رفته و "تنظیمات " را انتخاب کنید. حساب Gmail را انتخاب کنید که مایلید برای آن Meet را غیرفعال کنید. به پایین به بخش "ملاقات " بروید و علامت کادر با برچسب "نمایش برگه ملاقات برای تماس ویدیویی را بردارید " تمام شد!

در رایانه ، Meet بسیار آزار دهنده نیست - فقط چند اینچ فضای پانل سمت چپ زیر صندوق ورودی ، پیش نویس ها و منوهای زباله را اشغال می کند. با این حال ، اگر هنوز می خواهید برای همیشه از شر آن خلاص شوید ، فقط موارد زیر را انجام دهید:

روی نماد تنظیمات دندانه ای شکل در سمت راست بالای نسخه مرورگر Gmail کلیک کنید (این نماد سوم از سمت راست ، شروع با عکس پروفایل خود). در منوی جدید "تنظیمات سریع " ، روی "مشاهده همه تنظیمات" در بالا کلیک کنید. در رابط تنظیمات ، به دنبال برگه "چت و ملاقات" باشید - این چهارمین برگه از سمت راست است و با "تم ها" شروع می شود. "کافی است گزینه" مخفی کردن بخش ملاقات "را در بخش انتخاب کنید منوی اصلی ، "و شما خوب خواهید بود.

در حالی که آنجا هستید ، ما همچنین توصیه می کنیم Hangouts (بخش "گپ " این رابط) را خاموش کنید. به هر حال به زودی خاموش می شود و گزینه های بسیار بهتری برای ارتباطات صوتی ، متنی و ویدئویی گاه به گاه (مانند Discord یا Skype) وجود دارد.

در حال حاضر ، ما فقط هستیم خوشحالم که یکپارچه سازی جیمیل در Meet اختیاری است. حداقل در قسمت جلویی. با این حال ، با دانستن Google ، تعجب نخواهیم کرد اگر این غول فناوری راهی پیدا کند تا Meet (یا برنامه ناخواسته دیگری) را مجبور کند دوباره وارد Gmail شود ، بنابراین هوشیار باشید.

در اینجا نحوه غیرفعال کردن ادغام Google Meet در برنامه های وب و تلفن همراه Gmail وجود دارد
software/در-اینجا-نحوه-غیرفعال-کردن-ادغام-google-meet-در-برنامه-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.