techbord.com دراپ باکس (Dropbox) نسخه مدیریت پسورد خود را منتشر کرد

Dropbox به دلیل راه حلهای مناسب برای ذخیره فایل شناخته شده است، اما این شرکت اکنون قدم درعرصه مدیریت رمز عبور کرده است. امروز Dropbox برنامه مدیریت پسورد خود را روی فروشگاه Google Play با نام رمزهای عبور Dropbox منتشر کرد.

در حال حاضر، این برنامه فقط برای دانلود دعوت کرده است و فعلاً بدون دسترسی می باشد. در حالی که عموم مردم می توانند آن را بر روی دستگاههای خود دانلود و نصب کنند، ولی هیچ کس نمی تواند از آن استفاده کند (احتمالاً یک نوع بتا به نوعی.)

از آنچه می توانیم بگوییم، Dropbox Passwords تقریباً به همان شکلی عمل خواهد کرد که بیشتر رقبای خود مانند 1 Password یا LastPass انجام می دهند. رمز عبور را برای شما ذخیره می کند و به شما امکان می دهد تا با یک کلیک آنها را به صورت خودکار در برنامه ها و وب سایت های مختلف اجرا کنید. علاوه براین، دارای قابلیت تولید وهمگام سازی رمزعبور است که از ویژگی های بسیار متداولی در این دسته برنامه ها وجود دارد.

دراپ باکس (Dropbox) نسخه مدیریت پسورد خود را منتشر کرد

صادقانه بگویم، چیز دیگری برای گفتن درمورد رمزهای عبور Dropbox وجود ندارد. ما خودمان آن را آزمایش نکرده ایم، اما از آنچه Dropbox گفته است و از آنچه می توانیم در تصاویر پیش نمایش برنامه مشاهده کنیم، به نظر می رسد یک مدیر رمزعبور بسیاراساسی است. این بدان معنی نیست که بد باشد، اما ما چیزی را نمی بینیم که ممکن باشد کاربران را ترغیب کند تا  گزینه Dropbox را جایگزین برنامه های موجود کند.

با این وجود، وقتی سرانجام برنامه پسوردها برای عموم مردم پخش شود ما ایده بهتری درباره Dropbox با برنامه ریزی ها خواهیم داشت.

هنوز مشخص نیست که چگونه به بتا خصوصی Dropbox Passwords دسترسی پیدا خواهید کرد، اما ما از شرکت شفاف سازی بیشتری را می خواهیم.

دراپ باکس (Dropbox) نسخه مدیریت پسورد خود را منتشر کرد
software/دراپ-باکس-dropbox-نسخه-مدیریت-پسورد-خود-را-منتشر-کرد

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.