techbord.com دارندگان Chromebook می توانند نسخه های رایگان Doom و Doom II را برای مدت زمان محدود دریافت کنند

Google در زمان معینی، انواع قدرت را به صاحبان Chromebook ارائه می دهد و چند مورد از جدیدترین نسخه هایی که ممکن است خیلی لذت بخش باشد، به خصوص اگر شما از طرفداران حق رای دادن نرم افزار Doom id هستید.

Google در زمان معینی، انواع قدرت را به صاحبان Chromebook ارائه می دهد و چند مورد از جدیدترین نسخه هایی که ممکن است خیلی لذت بخش باشد، به خصوص اگر شما از طرفداران حق رای دادن نرم افزار Doom id هستید.

برای مدت زمان محدود، دارندگان Chromebook می توانند نسخه های رایگان Doom  و Doom II اصلی را دریافت کنند. هر یک از آنها 4.99 دلار ارزش دارند، اما شما هیچ هزینه ایی پرداخت نمی کنید.

هنوز مشخص نیست که این پیشنهادها تا چه مدت ادامه خواهد یافت، اگر واجد شرایط باشید و  علاقه مند هستید، بهتر است که ASAP را داشته باشید. این تنها پیشنهادهایی نیستند که ارزش بررسی برای گیمرها را داشته باشد.

Google همچنین یک بسته آیتم رایگان را برای برنامه Fallout Shelter و یک داستان جذاب برای The Elder Scrolls ، Legends ارائه خواهد داد، که هر یک از آنها 19.99 دلار ارزش دارد. نکته جالب دیگر، این است که  می توانید علاوه بر بسته های رایگان آیتم های Fishdom و Lineage 2 ، و کپی از Stardew Valley  را در خانه با (ارزش 7.99 دلار) را به دست آورید.

خارج از حوزه بازی، صاحبان Chromebook همچنین می توانند یک نسخه از Duet Display را ضبط کرده و  Google One را با 100 گیگابایت ذخیره سازی به مدت 12 ماه دریافت کنند. عضویت کامل در VSCO همچنین برای عضویت در این شرکت وجود دارد، همانطور که عضویت شش ماهه به Squi Premium سطح برنامه Squi یاداشت برداری و پرداخت شده است.

دارندگان Chromebook می توانند نسخه های رایگان Doom و Doom II را برای مدت زمان محدود دریافت کنند
software/دارندگان-chromebook-می-توانند-نسخه-های-رایگان-doom-و-doom-ii

آخرین مطالب سایت
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.