خبر

 • تک بورد - خط مشی قفل کردن حساب ویندوز 11 به جلوگیری از حملات بی رحمانه کمک می کند

  خط مشی قفل کردن حساب ویندوز 11 به جلوگیری از حملات بی رحمانه کمک می کند


  21 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: به‌روزرسانی اخیر Windows 11 Insider به کاربران کمک می‌کند تا به طور خودکار حملات brute force را مسدود کنند. این حملات اکنون یک خط مشی قفل حساب را ایجاد می کند که به طور خودکار همه حساب های کاربر و مدیر را قفل می کند. این خط‌مشی برای قفل کردن حساب‌ها پس از ده تلاش ناموفق برای ورود به سیستم طراحی شده است و از اجرای حمله brute force جلوگیری می‌کند.

  دیوید وستون، معاون امنیتی و سازمانی مایکروسافت، این خبر را اوایل این هفته از طریق توییتر اعلام کرد. به گفته وستون، سیاست قفل برای کاهش پروتکل دسکتاپ از راه دور (RDP) و دیگر بردارهای حمله brute force طراحی شده است. ویژگی جدید در نسخه‌های 22528.1000 و جدیدتر Windows 11 Preview Preview موجود است. این ویژگی همچنین در ویندوز 10 مستقر خواهد شد. با این حال، کاربران باید این خط مشی را به صورت دستی فعال کنند.

  @windowsinsider سازه های Win11 اکنون دارای یک خط مشی قفل حساب پیش فرض برای کاهش RDP و سایر بردارهای رمز عبور brute force هستند. این تکنیک معمولاً در باج‌افزارهای انسانی و سایر حملات استفاده می‌شود - این کنترل باعث سخت‌تر شدن brute force می‌شود که بسیار عالی است! pic.twitter.com/ZluT1cQQh0

  — دیوید وستون (DWIZZZLE) (@dwizzzleMSFT) 20 ژوئیه 2022

  حملات Brute Force با استفاده از اسکریپت ها و برنامه های کاربردی طراحی شده برای تولید میلیون ها ترکیب رمز عبور در تلاش برای به دست آوردن یک رمز عبور اجرا می شوند. اعتبار ورود کاربر این حمله سعی می‌کند تا زمانی که رمز عبور پیدا شود، تمام ترکیب‌ها را محاسبه کند. زمان مورد نیاز برای کشف ترکیب مناسب مستقیماً با طول و پیچیدگی رمز عبوری که تلاش می‌شود مرتبط است. این ویژگی جدید با قفل کردن مهاجمان به همان سرعتی که می توانند ده تلاش اول رمز عبور را ایجاد کنند، به طور موثر به حملات brute force مبتنی بر ویندوز 11 پایان می دهد.

  علی رغم قدمت و سادگی، حملات brute force تا حدودی تجربه کرده اند. تجدید حیات به دلیل نیازهای محیط کار امروزی. همه‌گیری کووید-19 بسیاری از کارمندان و شرکت‌ها را مجبور کرد راه‌حل‌های مختلف از راه دور را اتخاذ کرده و به آنها تکیه کنند. تغییر در اتصال در محل کار منجر به افزایش شدید حملات brute force شد و از 150000 حمله در سال به بیش از یک میلیون حمله در شروع همه‌گیری افزایش یافت.

  این حرکت مایکروسافت گام بزرگی به جلو است. کاهش اثربخشی یکی از قدیمی ترین و ساده ترین آسیب پذیری های کاربران در سراسر جهان. علیرغم خط مشی جدید، کاربران همچنان باید با ایجاد گذرواژه‌های پیچیده با استفاده از افزایش طول کاراکتر، حروف متفاوت حروف، اعداد و نویسه‌های خاص (در صورت امکان) از اقدامات امنیتی خوبی استفاده کنند.


  تگ ها:

  کردن , حساب , ویندوز , جلوگیری , حملات , رحمانه


  v 8
خبرهای دیگر از نرم افزار