خبر

 • تک بورد - حکم دادگاه: USPTO نمی تواند برای یک هوش مصنوعی حق ثبت اختراع صادر کند

  حکم دادگاه: USPTO نمی تواند برای یک هوش مصنوعی حق ثبت اختراع صادر کند
  12 روز و 10 ساعت قبل

  یک قاضی آمریکایی این هفته حکم داد که نمی توان از هوش مصنوعی به عنوان مخترع ثبت اختراع نام برد. این حکم آخرین مورد در مورد موضوعی است که پیش از قاضی در چندین کشور مطرح شده است.

  یک دادگاه در اسکندریه ، ویرجینیا ، حکم داد که اختراعات را فقط می توان تحت نام "شخص حقیقی " ثبت کرد. این تصمیم علیه شخصی گرفته شد که سعی کرد دو طرح را تحت عنوان نام یک هوش مصنوعی به عنوان بخشی از یک پروژه وسیع تر برای به دست آوردن شناخته شدن جهانی اختراعات مبتنی بر هوش مصنوعی.

  استفان تالر ، مدیرعامل Imagination Engines، Inc. یک هوش مصنوعی به نام DEBUS ساخت که به طور مستقل نوع جدیدی از نگهدارنده نوشیدنی را طراحی کرد و نور چشمک زن (برای جلب توجه دیگران استفاده می شود). نام "DEBUS " به همراه "اختراع ایجاد شده توسط هوش مصنوعی " در تلاش برای ثبت اختراع برای اختراعات استفاده شد. خالق DEBUS صاحب اختراعات است.

  در این تصمیم اشاره شده است که مخترعان باید سوگند یاد کرده و برای اعطای حق ثبت اختراع اعلام کنند. در عوض ، تالر بیانیه ای صادر کرد که می گفت تنها مخترع یک ​​"ماشین خلاقیت" است و هیچ شخصیت حقوقی یا توانایی اجرای سوگند و اعلامیه را ندارد.

   https://techbord.com حکم دادگاه: USPTO نمی تواند برای هوش مصنوعی ثبت اختراع کند

  تالر DEBUS را به عنوان بخشی از پروژه مخترع مصنوعی (AIP) ایجاد کرد ، که تلاش برای اخذ حق ثبت اختراعات تولید شده توسط هوش مصنوعی در سراسر جهان. این شرکت قبلاً در آفریقای جنوبی و استرالیا حق ثبت اختراع را کسب کرده است. همچنین در تلاش است تا آنها را در کشورهایی مانند کانادا ، ژاپن ، کره جنوبی ، انگلستان ، برزیل و دیگر کشورها تهیه کند.

  دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) در سال 2019 تصمیم گرفت که کلمات کنگره برای توصیف مخترعانی مانند "فرد " "خودش " یا "خودش " ، به انسان اشاره می کند. USPTO همچنین اشاره کرد که کد مقررات فدرال چندین بار مخترع را به عنوان "شخص " توصیف می کند. رای این هفته حکم USPTO 2019 را تأیید می کند.

  رایان ابوت ، عضو AIP و استاد حقوق در یک ایمیل به بلومبرگ گفت که قصد دارند از تصمیم دادگاه ایالات متحده تجدید نظر کنند.

خبرهای دیگر از نرم افزار