خبر

 • تک بورد - حالت Ultra Quality به DLSS 2.0 انویدیا می آید

  حالت Ultra Quality به DLSS 2.0 انویدیا می آید
  24 روز و 19 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Nvidia \\ \'Deep Learning Super Sampling (DLSS) 2.0 نتایج خارق العاده ای را برای کسانی که دوست دارند بازی ها را با وضوح بالا با تنظیمات با کیفیت بالا انجام دهند بدون اینکه مقدار زیادی از عملکرد را از بین ببرند ، ارائه می دهد ، و به زودی می تواند عناوین با اضافه شدن حالت جدید "کیفیت فوق العاده" حتی زیباتر به نظر می رسند.

  DLSS در حال حاضر دارای چهار ایستگاه از پیش تنظیم شده است: عملکرد فوق العاده ، عملکرد ، متعادل و با کیفیت ، که هرکدام تعادل بین وفاداری تصویر و عملکرد یک بازی را تغییر می دهند. اما Redditor u / Reinhardovich آنچه را كه به نظر می رسد از پیش تعیین شده فوق العاده كیفیت جدید است ، ردیابی كرده است.

  گزینه جدید به عنوان جایگزین در PDF مستندات DLSS موتور Unreal Engine 5 ذکر شده است. از پیش تعیین شده با یادداشتی همراه است: "حالت" یک مکان نگهدارنده برای به روزرسانی ویژگی ها است. این نباید برای کاربران نهایی قابل مشاهده باشد "، که نشان می دهد هنوز در حال توسعه است.

  https://techbord.com حالت Ultra Quality به Nvidia's DLSS 2.0

  می آید در حال حاضر ، DLSS 2.0 گزینه ای که بهترین تصویر را ارائه می دهد کیفیت است ، که یک بازی را با 66.6٪ رزولوشن محلی ارائه می دهد و 1.5 برابر آن را ارتقا می دهد. ممکن است این تنظیمات Ultra Quality جدید ، پاسخ انویدیا به AMD FSR باشد. رقیب DLSS تیم Red دارای یک تنظیمات Ultra Quality است که بازی ها را در حدود 77٪ از رزولوشن داخلی یعنی 1.3 برابر ارتقا می دهد ، بنابراین Nvidia ممکن است از گزینه UQ خود پیروی کند.

  آخرین نسخه DLSS 2.2.6.6 است که توسط بازیهایی از جمله Rainbow Six Siege و Lego Builder \ 'Journey پشتیبانی می شود. با این حال ، الکساندر باتاگلیا از شرکت Digital Foundry خاطرنشان می کند که می توانید DLSS را در Doom Eternal تغییر دهید تا DLSS نسخه 2.2.9 جدید موجود در پلاگین Unreal Engine 5 را پیاده سازی کنید. آنها مقایسه ای را در توییتر به اشتراک گذاشتند که تفاوت بین هر تکرار را نشان می دهد ، اگرچه حالت Ultra Quality در 2.2.9 هنوز در دسترس کاربران نیست.

  به طور خاص 2.2.6 - نه 2.2.9 به اندازه کافی جالب :) https://t.co/Uy6brIn1oz pic.twitter.com/BV8M1JmIeX

  - الكساندر باتاگلیا (Dachsjaeger) 30 ژوئن 2021

  مطمئناً جالب خواهد بود كه ببینید FSR چگونه مستقیماً با DLSS 2.0 ، اگرچه ما هنوز منتظر بازی ای هستیم که از هر دو فناوری پشتیبانی کند. تجزیه و تحلیل Hardware Unboxed در مورد وضوح تصویر فوق العاده AMD FidelityFX را در ویدیوی زیر بررسی کنید.

خبرهای دیگر از نرم افزار