techbord.com حالت مایع Adobe از یادگیری ماشینی برای خواندن PDF بیشتر در دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند

Adobe همان تجربه طرح واکنشی را که بر بسیاری از وب سایت های امروزی حاکم است ، به PDF می آورد. گرچه بی عیب و نقص نیست ، اما نمایانگر گامی در جهت درست در جهانی است که تحت سلطه دستگاههای تلفن همراه است.

امروز Adobe از بروزرسانی Acrobat Reader خبر داد که قرار است مشکل همیشگی PDF ها را در دنیای موبایل اول حل کند - تجربه خواندن ضعیف در دستگاه های با صفحه نمایش کوچکتر.

جدید این ویژگی "حالت مایع" نامیده می شود و از همان هوش مصنوعی Sensei استفاده می کند که این شرکت برای ساخت ابزاری جهت پاک کردن ضبط صدا و تشخیص تغییر عکس با استفاده از نرم افزارهای تخصصی از آن استفاده می کند.

حالت مایع را می توان با ضربه زدن یک دکمه در جدیدترین نسخه برنامه Acrobat Reader موبایل فعال کرد. این کار با استفاده از یک وظیفه یادگیری ماشین در پس زمینه انجام می شود که طرح فایل PDF را که باز کرده اید تجزیه و تحلیل می کند و نحوه تغییر شکل متن ، گرافیک و جداول را برای مشاهده بهتر در صفحه نمایش گوشی هوشمند بدون تغییر و بزرگنمایی معمول تعیین می کند. همچنین بخشهایی را جمع می کند و فاصله را بین خطوط ، کلمات و نویسه ها مطابق با تنظیمات شما تنظیم می کند.

https: / /techbord.com حالت مایع Adobe از یادگیری ماشینی برای خوانایی بیشتر PDF ها در دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند

Adobe پس از انجام تحقیقات گسترده در مورد تجربه کاربری ، تصمیم به ساخت قابلیت های معوقه خود گرفت. این شرکت دریافت که 65 درصد مردم ایالات متحده خواندن PDF در تلفن همراه را یک تجربه ناامیدکننده می دانند و 45 درصد حتی زحمت نمی دهند که از چند صفحه اول فراتر روند. با تخمین تقریبی 2.5 تریلیون فایل PDF - که در بیشتر آنها طرح بندی پیچیده ای وجود دارد که نیاز به صفحه نمایش بزرگ دارد - به نظر می رسد حالت مایع بدون هیچ مشکلی است.

در آزمایش خود ، متوجه شدیم که این ویژگی کامل نیست ، اما می تواند یک طرح مناسب برای PDF های بومی ایجاد کند ، صرفه جویی در جدول یا نمودار گاه به گاه که به عنوان تصویر ذخیره شده است. شایان ذکر است که حالت مایع روی فایلهای PDF اسکن شده کار نمی کند و هنوز فرمها یا نمایش اسلایدها را تشخیص نمی دهد.

در تجسم فعلی ، حالت مایع به PDF هایی محدود می شود که اندازه کمتر از 10 مگابایت یا 200 صفحه طول. Adobe می گوید برای کارکرد این ویژگی به اتصال به اینترنت نیاز دارید ، زیرا برای انجام جادوی هوش مصنوعی مجبور است فایل هایی را به سرویس Document Cloud خود ارسال کند که این امر به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارد. سرانجام ، این شرکت امیدوار است با بهره گیری از پیشرفت های معماری که وظایف یادگیری ماشین را به یک بلوک سخت افزاری اختصاصی مانند موتور عصبی در چیپ ست های سری A اپل بارگیری می کند ، این قابلیت را به گوشی های هوشمند برساند.

برای دریافت مایع حالت ، شما باید از برنامه Acrobat Reader در iOS و Android استفاده کنید ، اما این شرکت می گوید که آن را در آینده نزدیک به دسک تاپ نیز می آورد. همچنین در حال کار بر روی راهی است که امکان اشتراک مستقیم PDF را در حالت مایع برای افرادی که می خواهند آنها را در مرورگر تلفن همراه خود مشاهده کنند ، فراهم کند.

حالت مایع Adobe از یادگیری ماشینی برای خواندن PDF بیشتر در دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند
software/حالت-مایع-adobe-از-یادگیری-ماشینی-برای-خواندن-pdf-بیشتر-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.