خبر

 • تک بورد - تلگرام سطح پریمیوم را راه‌اندازی می‌کند زیرا پلتفرم ۷۰۰ میلیون کاربر را تحت تأثیر قرار می‌دهد

  تلگرام سطح پریمیوم را راه‌اندازی می‌کند زیرا پلتفرم ۷۰۰ میلیون کاربر را تحت تأثیر قرار می‌دهد


  10 روز و 11 ساعت قبل

  تلگرام برای ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه خود یک اشتراک پریمیوم اعلام کرده است. اگرچه هیچ قیمت رسمی فاش نشده است، مناطقی که اکنون سطح آن فعال است، قیمت بین 5 تا 6 دلار در هر دقیقه را پیشنهاد می‌کند که به مشترکین امکان دسترسی به نزدیک به ده‌ها ویژگی انحصاری را می‌دهد. این ردیف به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی برنامه ارائه می‌شود، که اصلاحات و بهینه‌سازی‌های زیادی را نیز به همراه دارد.

  برای سرویسی به بزرگی تلگرام راه اندازی یک ردیف اشتراک اجتناب ناپذیر بود. این شرکت پیام‌رسان ضمن اعلام نقطه عطف 700 میلیون کاربر فعال ماهانه، تلگرام Premium و تمام ویژگی‌هایی را که برای مشترکین باز می‌کند، فاش کرد.

  در مرحله اول حجم آپلود فایل 4 گیگابایتی بزرگتر است که محدودیت موجود را دو برابر می‌کند. کاربران استاندارد هیچ محدودیتی در سرعت دانلود وجود نخواهد داشت، زیرا دانلود فایل اکنون به پهنای باند کاربر بستگی دارد. سطح برتر تلگرام همچنین محدودیت‌های چندین ویژگی داخل برنامه را افزایش می‌دهد، از جمله پوشه‌های چت بزرگ‌تر، توانایی دنبال کردن کانال‌های بیشتر، چت‌های پین‌شده بیشتر و پشتیبانی از حداکثر ۴ حساب کاربری.

  https://techbord.com در حالی که <b>پلتفرم</b> 700 <b>میلیون</b> <b>کاربر</b> را در اختیار دارد، <b>تلگرام</b> سطح برتر را راه اندازی می کند

  علاوه بر این، مشترکین Premium می‌توانند پیام‌های صوتی را به متن تبدیل کنند، تصاویر نمایه متحرک را تنظیم کنند، پوشه چت پیش‌فرض را تغییر دهند و به واکنش‌های منحصربه‌فرد دسترسی داشته باشند، برچسب ها و آیکون های برنامه های برتر آنها همچنین یک تجربه بدون حامی مالی و بدون تبلیغات در برنامه، به همراه یک نشان ممتاز که در کنار نام آنها ظاهر می‌شود، دریافت خواهند کرد.

  در مورد پیشرفت‌های کلی موجود در به‌روزرسانی برنامه تلگرام، استاندارد و کاربران ممتاز می‌توانند منتظر کنترل‌های مدیریت بهتر برای گروه‌های عمومی باشند، با مدیرانی که اکنون می‌توانند درخواست‌های پیوستن را تنظیم کرده و اعضای جدید را تأیید کنند، این ویژگی از قبل برای گروه‌های خصوصی موجود است. برای صحت، اکنون یک نشان تأیید در کنار شخصیت‌های عمومی و سازمان‌ها ظاهر می‌شود.

  https://techbord.com <b>تلگرام</b> با تماس <b>پلتفرم</b> با 700 <b>میلیون</b> کاربر

  از نظر پیشرفت‌های ویژه پلتفرم، کاربران اندروید تلگرام پیش‌نمایش‌های چت شبیه iOS، در کنار کیفیت بهتر در پیام‌های صوتی و تصویری، کنترل‌های بهبودیافته برای ذخیره رسانه در گالری، و نمادهای برنامه جایگزین دریافت می‌کنند.

  کاربران iOS. در همین حال، نوار پیشرفت متحرک هنگام ارسال فایل های بزرگ به صورت خارجی و همچنین انیمیشن های روان تر 120 فریم در ثانیه را مشاهده می کند. آخرین به‌روزرسانی تلگرام، که اکنون به تدریج منتشر می‌شود، همچنین بیش از 100 اصلاح و بهینه‌سازی را برای برنامه به ارمغان می‌آورد.


  تگ ها:

  تلگرام , پریمیوم , راه‌اندازی , می‌کند , زیرا , پلتفرم , میلیون , کاربر , تأثیر , قرار , می‌دهد


  v 7
خبرهای دیگر از نرم افزار