خبر

 • تک بورد - تلگرام از سال 2021 تبلیغات خود را به کانال ها اضافه می کند

  تلگرام از سال 2021 تبلیغات خود را به کانال ها اضافه می کند
  20 روز و 7 ساعت قبل

  برای کسانی که به حریم خصوصی خود در اینترنت اهمیت می دهند ، تلگرام یک هدیه الهی است. برنامه چت دارای رمزگذاری انتها به انتها است و از زمان راه اندازی در آگوست 2013 موارد زیر را جمع آوری کرده است - در کل نزدیک به 500 میلیون کاربر. تاکنون ، خدمات در بخش درآمدزایی بسیار سبک بوده است. فاقد هرگونه هزینه اشتراک در برنامه های ورودی یا هزینه های اولیه

  اگرچه این مسئله برای آینده قابل پیش بینی باقی خواهد ماند (بیشتر - در یک لحظه بیشتر در این مورد) ، تلگرام به طور کامل بدون درآمدزایی باقی نخواهد ماند. به جای قرار دادن برنامه در پشت هزینه های اشتراک و پرداخت های یکبار مصرف ، این برنامه با تبلیغاتی که از سال 2021 شروع به خدمت می کند شروع به خدمت رسانی به کاربران می کند. در مکالمات خصوصی ، مکالمات شخصی به صورت شخصی یا گپ های گروهی.

  در عوض ، تبلیغات در کانال های عظیم "یک به یک" عمومی تلگرام نمایش داده می شوند که در واقع به عنوان یک مینی اجتماعی عمل می کنند شبکه ها در نوع خود. تلگرام امیدوار است که در اینجا دو پرنده را با یک سنگ بکشد: این کانال ها از قبل تمایل به نمایش تبلیغات دارند ، اما توسط صاحب کانال در آنجا قرار داده می شود و تشخیص آنها از پیام های عادی غالباً گمراه کننده یا سخت است. p> تلگرام با معرفی سیستم تبلیغات خود این عمل را از بین می برد. تحت این سیستم ، تبلیغات به روشنی مشخص می شوند ، در عین حال کاربر پسند و محرمانه هستند. ما تصور می کنیم که این بدان معناست که تبلیغات برای "مشخصات سلیقه" خاص شما هدف قرار نمی گیرند ، مانند اینکه در سایتهایی مانند Facebook یا Twitter قرار دارند.

   https://techbord.com تلگرام از سال 2021 تبلیغات خود را به کانال ها اضافه می کند

  تبلیغات تنها شکل کسب درآمد به تلگرام نیست. همانطور که قبلاً گفتیم ، برنامه خود در پشت هیچ هزینه ای قرار نخواهد گرفت ، و هیچ یک از ویژگی های فعلی آن نیز نخواهد بود. با این حال ، تلگرام قصد دارد ویژگی های اضافی برای "تیم های تجاری" و "کاربران قدرت" اضافه کند که برای اجرای آنها به منابع بیشتری احتیاج دارد. برای جبران این موضوع ، تلگرام شروع به شارژ کردن افراد برای دسترسی به ابزارهای جدید می کند. اما نه برای خود برنامه یا سایر ویژگیهای فعلی آن.

  همانطور که پاول دوروف ، بنیانگذار تلگرام ، می گوید ، این برنامه همیشه در دسترس کاربران عادی "به صورت رایگان ، برای همیشه" خواهد بود ، بنابراین هیچ کس نباید تحت فشار باشد اگر آنها نمی خواهند پول اضافی را پول بگیرند. و ، اگر شما فقط از تلگرام برای ویژگی های چت خصوصی آن استفاده می کنید ، هیچ یک از این تغییرات آینده نباید شما را مرحله به مرحله کند.

  می توانید پست کامل اعلامیه دوروف را در اینجا بخوانید. فهم آن آسان است و بیشتر فاقد کرک بازاریابی است ، بنابراین طولانی شدن زمان برای شما طول نمی کشد. یکی دیگر از اقدامات مهم در مورد پست دوروف تأیید این است که وی قصد ندارد این برنامه را به یک غول فناوری مانند فیس بوک بفروشد - در واقع ، هدف این استراتژی های جدید کسب درآمد جلوگیری از ضرورت چنین چیزی است .

خبرهای دیگر از نرم افزار