تقلب مبتنی بر یادگیری ماشین ممکن است بازی رقابتی را تهدید کند

تقلب در بازی های ویدیویی همیشه به ضرر تجربه کلی بوده است. از این گذشته ، هیچ کس دوست ندارد PUBG بازی کند و از بالای ساختمانی واقع در یک مایل دورتر با M24 یک ضربه بزند ... با استفاده از مناظر آهنی. این مسائل بیشتر در رایانه رایج است ، اما یک مجموعه تقلب مبتنی بر یادگیری ماشین که در حال حاضر در حال توسعه است ، نوید می دهد که بازیکنان کنسول را به همان روش آزار می دهد.

علی رغم اینکه در بازی ها غیرقانونی است و حتی در برخی از کشورها غیرقانونی است ، صنعت تقلب بی حد و حصر توسعه یافته و مشاغل چند میلیون دلاری ایجاد کرده است. ممکن است فکر کنید تقلب لنگ است ، اما واقعیت این است که برخی از افراد بدشان نمی آید که پول خود را صرف "برتری رقابتی" دشمنان خود کنند.

برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود ، سازمان های تقلب در حال توسعه هستند. ابزارهای جدید و پیشرفته تر با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. با استفاده از این فن آوری ها ، ابزارهای تقلب کارآمدتر ، قابل تنظیم تر شده و تشخیص آنها دشوارتر می شود و آنها را به سطح کاملاً جدیدی سوق می دهد.

یکی از این نمونه ها ابزار جدید تقلب است که توسط اداره پلیس ضد تقلب گزارش شده تمرکز گروهی برهم زدن تقلب ، توسعه دهندگان تقلب و فروشندگان تقلب است. برخلاف اکثر مجموعه های تقلب که فقط در سیستم عامل PC کار می کنند ، این مجموعه با Xbox و PlayStation نیز سازگار است (مشخص نکرده اید کدام یک).

خانم ها و آقایان ، من نسل بعدی تقلب را به شما معرفی می کنم کنسول اکنون در کنسول موجود است و مدتی است که محبوبیت یافته و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است ، کنسول ها دیگر فضای مطمئنی برای انجام بازی های شما نیستند pic.twitter.com/iEQzPVFf1h

- ضد -Cheat Police Department

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.