خبر

 • تک بورد - بیش از 60 درصد از کاربران رایانه شخصی از ویندوز 11 اطلاعی ندارند

  بیش از 60 درصد از کاربران رایانه شخصی از ویندوز 11 اطلاعی ندارند
  18 روز و 17 ساعت قبل

  WTF ؟! کمتر از یک هفته تا انتشار رسمی ویندوز 11 فاصله داریم ، بنابراین عموم استفاده کنندگان از رایانه در مورد ورود آخرین سیستم عامل چقدر هیجان زده هستند؟ بر اساس یک نظرسنجی جدید ، نه چندان زیاد. حدود شش نفر از هر ده پاسخ دهنده (62)) نمی دانستند که ویندوز 11 تقریباً در اینجا است و 59 said گفتند یا مطمئن نیستند که آیا ارتقا می دهند یا قصد دارند سیستم عامل فعلی خود را حفظ کنند.

  در این نظرسنجی که توسط Savings.com انجام شد ، از 1042 کاربر فعلی ویندوز در مورد ویندوز 11 برای سنجش میزان آگاهی و هیجان س askedال شد. مایکروسافت احتمالاً خوشحال نخواهد شد که بفهمد تنها 38 درصد از شرکت کنندگان اعتراف کردند که می دانند قرار است آزاد شود. کاربران قدیمی تر از ورود قریب الوقوع آن آگاه تر بودند: فقط 28 درصد از افراد بین 18 تا 24 سال می دانستند که به زودی به زمین خواهد رسید ، در حالی که 56 درصد از افراد بالای 55 سال می دانستند که این خودرو در راه است.

  از این اقلیت افرادی که ویندوز 11 را می دانند ، تنها 41 درصد از آنها در حال برنامه ریزی برای ارتقا هستند. چهارده درصد گفتند که ارتقا نمی دهند و 45 درصد نیز مطمئن نیستند.

  همه ما وضعیت وحشتناک پیرامون مشکلات سازگاری ویندوز 11 را می دانیم ، به ویژه هنگامی که صحبت از TPM 2.0 می شود ، که مایکروسافت تأیید کرد که در همه ویندوز 11 مورد نیاز است. ماشینها ، حتی ماشینهای مجازی از نظر CPU ، پشتیبانی به پردازنده های نسل هشتم اینتل ، برخی از مدل های نسل 7 و پردازنده های AMD مربوط به نسل دوم تراشه های Ryzen باز می گردد.

  یک منظره غم انگیز برای بسیاری از افراد آشنا

  مسائل مربوط به سازگاری به این معناست که از هر سه پاسخ دهنده دو نفر مطمئن نیستند که رایانه های شخصی آنها قادر به اجرای سیستم عامل بعدی مایکروسافت باشد. خوشبختانه مایکروسافت اخیراً ابزار سازگاری ویندوز 11 خود را مجدداً راه اندازی کرد تا مردم بتوانند به طور قطعی بدانند که آیا دستگاه های آنها می توانند از عهده آن برآیند. محبوب ترین پاسخ ، که توسط 38 people از مردم داده شد ، "مطمئن" نبود ، اما باز هم آن چیزی نیست که مایکروسافت می خواهد بشنود. پس از آن قابلیت اجرای برنامه های Android (14٪) ، ظاهر جدید (13٪) ، توانایی تقویت بازی (13٪) و ویژگی های امنیتی اضافی (11٪) به دنبال داشت.

  Microsoft hasn ' در آستانه عرضه رسمی آن در 5 اکتبر ، ویندوز 11 را بسیار تبلیغ می کرد ، مطمئناً مانند ویندوز 95 ، ویندوز 7 ، ویندوز 10 و غیره نیست. در مورد دوم ، سرانجام به مایکروسافت رسید هدف یک میلیارد دستگاه فعال در سال گذشته است. با توجه به ناسازگاری ویندوز 11 در بسیاری از دستگاه ها ، باید تعجب کرد که چقدر طول می کشد تا سیستم عامل جدید به این عدد نزدیک شود.

  ویندوز 11 در چندین نسخه مختلف در دسترس نسخه های Windows قرار گرفته است. مدتی است برنامه Insider. ارتقاء رایگان از 5 اکتبر برای رایانه های واجد شرایط Windows 10 آغاز می شود و رایانه های شخصی که از قبل با ویندوز 11 بارگیری شده اند در همان تاریخ قابل خرید خواهند بود.

  در دیگر نتایج نظرسنجی شگفت انگیز این هفته ، معلوم می شود که بسیاری از دانش آموزان نمی دانند فایل ها و پوشه های رایانه چیست.

خبرهای دیگر از نرم افزار