خبر

 • تک بورد - به گفته تحلیلگر ، ویژگی های ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی برای ویندوز 10 منتشر شده است

  به گفته تحلیلگر ، ویژگی های ویندوز 11 به عنوان یک به روز رسانی برای ویندوز 10 منتشر شده است
  13 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: شرکت تحلیلگر گارتنر می گوید ویندوز 11 به اندازه کافی برای توجیه نرخ پذیرش سریع ، حداقل در بین مشاغل ، ارائه نمی دهد. در عوض ، نشان می دهد که چگونه آخرین نسخه سیستم عامل بیشتر "نقطه تجمع" برای صنعت است.

  در گزارش "موقعیت یابی ویندوز 11 و آماده سازی برای استقرار " (از طریق The Register) ، استفان کلینهانس ، معاون تحقیقات گارتنر می گوید آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت یک "اصلاح" دیرهنگام ارائه می دهد ، "در حالی که از ویژگی های جدید از جمله فروشگاه جدید مایکروسافت ، پشتیبانی از برنامه Android و حذف Internet Explorer (به نفع مرورگر Edge آن) تقدیر می شود.

  با این حال ، " همه این قابلیت ها می توانست به عنوان یک ویژگی دیگر برای ویندوز 10 منتشر شد. "او تصریح کرد که تصمیم برای وارد کردن آنها در ویندوز 11 بیشتر در مورد ایجاد هیجان در مورد نام جدید است ، در مقابل ارائه تغییرات معنی دار. با نامیدن آن به عنوان ویندوز 11 ، مایکروسافت "یک فرصت بازاریابی برای اکوسیستم رایانه ایجاد کرده است. "

  "نسخه جدید سیستم عامل به عنوان نقطه تجمع صنعت عمل می کند - چیزی که از زمان ویندوز از دست رفته است 10 شش سال پیش راه اندازی شد ، "کلینهانس اظهار داشت. وی همچنین افزود که "انتقال به مدل Windows-as-a-service با ویندوز 10 مسئله پشتیبانی از سخت افزارهای قدیمی را تا حدودی نامشخص و دلخواه باقی گذاشته است." "

   https://techbord.com ویژگی های ویندوز 11 می تواند به عنوان یک بروزرسانی برای ویندوز 10 منتشر شود ، تحلیلگر می گوید

  حتی اگر اینطور نباشد عنوان جدید را تأیید می کند ، در نتیجه با ویندوز 11 ، مایکروسافت "فرصتی برای ایجاد یک خط پایه جدیدتر مدرن و محدود کردن این بار قدیمی ، بدون تأثیر بر کاربران فعلی ویندوز 10 " پیدا کرده است. " قابل توجه ترین تغییر ، حرکت آن به یک بروزرسانی ویژگی در سال است ، در حالی که ویندوز 10 دو بار در سال آن را منتشر می کند. "این مدل با آنچه که امروزه اکثر شرکت ها به طور م effectivelyثر با به روزرسانی های ویژگی Windows 10 انجام می دهند ، بیشتر تطبیق می دهد. "> تحلیلگر پیشنهاد کرد که مشاغل نباید در ارتقاء سیستم های خود به ویندوز 11 عجله کنند. "شرکتها باید خلبانان کوچک را در سال 2022 با استفاده از نسخه اولیه Windows 11 21H2 اجرا کنند تا با UX جدید آشنا شوند و تأثیرات احتمالی کاربران و پشتیبانی را درک کنند. ">

   https://techbord.com تحلیلگران

  برای شرکت ها ، Kleynhans نمی گوید ویژگی های ویندوز 11 می تواند به عنوان یک به روز رسانی برای Windows 10 منتشر شده باشد. انتظار نداریم که آنها در سالهای آینده مشتاق ارتقاء باشند. وی پیش بینی می کند: "تا اوایل سال 2023 ، کمتر از ده درصد رایانه های شخصی جدید با ویندوز 11 مستقر می شوند." در مورد مصرف کنندگان ، چشم انداز مشابهی وجود دارد. بیش از 60 درصد از کاربران رایانه حتی راه اندازی ویندوز 11 را نمی دانند. تصمیم مایکروسافت برای اعمال یک سیستم مورد نیاز بحث برانگیز ، TPM 2.0 ، همچنین می تواند از پذیرش گسترده در آینده نزدیک جلوگیری کند. یکی از تغییرات خاص برجسته است: تغییرات در موتور به روز رسانی می تواند به ویندوز 10 ارسال شود و در حالی که اندازه به روز رسانی تا 40 درصد کاهش می یابد ، این مورد برای کاربران ویندوز 10 در دسترس نخواهد بود.

خبرهای دیگر از نرم افزار