خبر

 • تک بورد - به روزرسانی Vivaldi سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، RSS خوان ، تقویم و موارد دیگر را به مرورگر اضافه می کند

  به روزرسانی Vivaldi سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، RSS خوان ، تقویم و موارد دیگر را به مرورگر اضافه می کند
  4 روز و 13 ساعت قبل

  چرا مهم است: ممکن است Chrome بر بازار مرورگر تسلط داشته باشد ، اما گزینه های جذاب زیادی وجود دارد. یکی از این موارد Vivaldi است که در آخرین نسخه 4.0 خود چندین ویژگی جالب جدید دریافت کرده است ، از جمله یک سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، خواننده RSS ، و تقویم.

  سال ها بعد که توسعه دهندگان قول دادند که به مرورگر می آید ، بتا نامه Mail به Vivaldi 4.0 رسیده است ، ظاهرا گزینه خصوصی تری نسبت به برنامه های وب ساخته شده توسط شرکت های "Big Tech" ارائه می دهد .

  https://techbord.com به روزرسانی Vivaldi سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، خواننده RSS ، تقویم و موارد دیگر را اضافه می کند به مرورگر

  تقریباً هر ارائه دهنده ایمیل که از پروتکل های IMAP و POP پشتیبانی می کند با مشتری Vivaldi کار می کند و پشتیبانی داخلی از Gmail نیز وجود دارد. همچنین وقتی آفلاین هستید می توانید یک پایگاه داده محلی از پیام های حفظ شده را جستجو کنید.

  RSS با اکثر ویژگی های موجود در ابزارهای مشابه ارائه می شود ، اگرچه هنوز نمی توانید لیست ها را وارد یا صادر کنید خوراک علاوه بر نمایش آخرین اخبار از وب سایت ها و پادکست ها ، شامل فیلم های جدید از کانال های YouTube مورد علاقه شما است. این مرورگر هرگونه فید موجود در هنگام گشت و گذار در وب را برای ایجاد سهولت در کشف و اشتراک در آنها ، برجسته می کند.

   https://techbord.com به روزرسانی Vivaldi سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، RSS خوان ، تقویم و موارد دیگر را به مرورگر اضافه می کند

  در جای دیگر ، Vivaldi 4.0 مترجم داخلی را ارائه می دهد که می تواند به طور کامل ترجمه کند صفحات وب به 50 زبان مختلف ، با پشتیبانی از 109 زبان به زودی ارائه می شود. همچنین تقویمی وجود دارد که مانند سرویس گیرنده ایمیل ، به سایر خدمات تقویم متصل می شود و به صورت آفلاین کار می کند.

  https://techbord.com به روزرسانی Vivaldi سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، خواننده RSS ، تقویم و موارد دیگر را به مرورگر اضافه می کند

  ممکن است نگران باشید که همه این ویژگی ها سرعت Vivaldi را کند می کنند عملکرد به عنوان یک مرورگر وب ، اما مدیر عامل شرکت Jon von Tetzchner اصرار دارد که این مورد نیست. وی (از طریق فوربس) گفت: "یك كامپیوتر مدرن از عهده هر كاری بر روی آن بر می آید ، برآید. "به عنوان نمونه 600000 ایمیل در رایانه خود دارم. ما اطمینان حاصل می کنیم که با 600000 ایمیل کار می کند - مطمئن هستم که برای اکثر افراد که معمولاً کمی کمتر از آن هستند کار خواهد کرد! "

  https://techbord.com به روزرسانی Vivaldi سرویس گیرنده ایمیل داخلی ، خواننده RSS ، تقویم و موارد دیگر را به مرورگر اضافه می کند

  همچنین کاربران می توانند از سه طرح ضروری ، کلاسیک و کاملا بارگذاری شده" استفاده کنند که رابط های مختلفی را بر اساس میزان فضای مورد نظر برای ویژگی های مرورگر ارائه می دهند.

خبرهای دیگر از نرم افزار