خبر

 • تک بورد - به روزرسانی Sun Valley ویندوز 10 نمادهای مورد استفاده از ویندوز 95 را تغییر می دهد

  به روزرسانی Sun Valley ویندوز 10 نمادهای مورد استفاده از ویندوز 95 را تغییر می دهد
  7 روز و 15 ساعت قبل

  رو به جلو: اگر مانند من ، سن شما به شما اجازه می دهد با نوستالژیک به برخی از آیکون های ویندوز 10 نگاه کنید که از زمان ویندوز 95 تقریباً ثابت مانده اند ، خود را برای ناامیدی آماده کنید. به روزرسانی سیستم عامل Sun Valley این گرافیک ها را با ظاهری معاصر تر تازه می کند.

  Windows Latest در جدیدترین نسخه پیش نمایش Sun Valley ، که قرار است در اکتبر یا نوامبر به زمین بنشیند ، تغییراتی را مشاهده کرد. علاوه بر افزودن آیکون های جدید برای File Explorer و برنامه های دیگر ، مایکروسافت در حال به روزرسانی آیکون های داخل Shell32.DLL است.

  از زمان ورود ویندوز 95 به بیش از 25 سال پیش ، برخی از آیکون ها تقریباً بدون تغییر مانده اند. تصاویری از درایو های فلاپی دیسک و CD ، تراشه های رایانه ، حالت خواب زمستانی ، شبکه و موارد دیگر وجود دارد.

  https: / /techbord.com به روزرسانی ویندوز 10 در ویندوز 10 آیکون های استفاده شده از ویندوز 95 را تغییر می دهد

  نمادهای جدید کاملاً مدرن ، با رنگ های اضافی و سبک کمتر قدیمی هستند. این تغییر باید به جای اینکه عناصر مربوط به دوره های مختلف سیستم عامل را در خود داشته باشد ، ظاهر ویندوز یکپارچه تری داشته باشد.

  Sun Valley از سال گذشته در حال کار است. این یک جوان سازی بصری جامع از ویندوز را شامل می شود ، از جمله یک رابط کاربری جدید که کاملاً از Microsoft Fluent Design و زبان WinUI بهره می برد. تغییرات ظریف زیادی نیز رخ خواهد داد. گوشه های جعبه ، مانند گوشه های موجود در کاشی های استاتیک و Action Center ، در حال گرد شدن هستند ، در حالی که منوی شروع به جای اینکه به آن متصل شود ، بالای نوار وظیفه شناور می شود.

  یک عنصر مورد استقبال بیشتر Sun Sun ممکن است باشد مایکروسافت هنگام اعمال به روزرسانی و نصب مجدد ویندوز ، بسیاری از برنامه های bloatware از پیش نصب شده ویندوز - مانند 3D Viewer و Paint 3D - را حذف می کند.

خبرهای دیگر از نرم افزار