خبر

 • تک بورد - به روزرسانی های جدید ویندوز 10 مشکلات بیشتری نسبت به رفع آنها ایجاد می کند

  به روزرسانی های جدید ویندوز 10 مشکلات بیشتری نسبت به رفع آنها ایجاد می کند
  18 روز و 14 ساعت قبل

  Facepalm: ما در مورد انتشار مایکروسافت وصله های Windows 10 که مشکلات بیشتری نسبت به مشکلاتی که اخیراً برطرف کرده اند ، منتشر نشده است. اما گزارش نشده است که به دنبال بروزرسانی جدید برای ویندوز 10 ، برخی از بازی ها جلوی اجرای برخی از بازی ها را گرفته است. کاربران همچنین متوجه شده اند که به روزرسانی در بسیاری از اوقات نصب نمی شود.

  همانطور که توسط ویندوز جدید گزارش شده است ، به روزرسانی تجمعی KB4598291 در اوایل این ماه به عنوان رفع برخی از ویژگی های شکسته شده توسط به روزرسانی اکتبر 2020 ، از جمله برنامه Alt-Tab switcher و مدیر اعتبارنامه Windows وارد شد. همانطور که قبلاً بارها و بارها دیده ایم ، به روزرسانی تجمعی در هنگام معرفی موارد جدید ، به برخی از مشکلات قبلی در ویندوز 10 می پردازد.

  بروزرسانی ویندوز 10 ایجاد می کند یک سری اشکالات معرفی کرد؟ من کاملاً از این وضعیت بی سابقه شوکه شده ام

  چندین پست در مرکز بازخورد نشان می دهد که حتی نصب KB4598291 نیز خیلی ساده نیست. کاربران می نویسند که به محض اتمام 100٪ به روزرسانی ، پیام "نصب نشد" ظاهر می شود و پرونده ها برداشته می شوند. یک نفر بیش از پنج بار بدون موفقیت اقدام به نصب به روزرسانی کرد.

  کسانی که موفق به نصب به روزرسانی می شوند ممکن است خیلی سریع آن را حذف کنند. برخی از کاربران گزارش کرده اند که این بازی ها مبتنی بر DirectPlay هستند و باعث خرابی آنها هنگام راه اندازی می شوند. World of Warcraft یکی از کسانی است که تحت تأثیر چندین عنوان دیگر تحت تأثیر قرار گرفته است.

  وصله در حال حاضر اختیاری است ، اما به عنوان بخشی از وصله فردا (9 فوریه) به طور خودکار برای همه کاربران پخش می شود.

  گزارش هایی از دیگر به روزرسانی های اخیر ویندوز وجود دارد که مشکلات را معرفی می کند. KB4598299 و KB4598301 مشکلات زیادی را برای برخی از کاربران ایجاد کرده است ، از جمله حلقه های صفحه آبی مرگ و خرابی برنامه. Visual Studio تحت تأثیر قرار گرفته است ، مایکروسافت در تالار گفتمان برنامه نوشت که "رفع اشکال برای این موضوع به صورت داخلی اجرا شده و در حال آماده سازی برای انتشار است."

خبرهای دیگر از نرم افزار