خبر

 • تک بورد - به دلیل قطع شدن فیس بوک ، تلگرام در یک روز 70 میلیون کاربر جدید را جمع آوری کرد

  به دلیل قطع شدن فیس بوک ، تلگرام در یک روز 70 میلیون کاربر جدید را جمع آوری کرد
  19 روز و 7 ساعت قبل

  چند روز پیش ، ما شاهد بزرگترین خاموش شدن فیس بوک بودیم. واتس اپ ، اینستاگرام ، فیس بوک و حتی شبکه داخلی این شرکت به دلیل تغییر پیکربندی در روترهای ستون فقرات از کار افتادند و بسیاری از افرادی که به این برنامه ها وابسته هستند به دنبال جایگزینی در تلگرام و سیگنال هستند.

  پاول دوروف ، مدیرعامل تلگرام ، اظهار داشت که تلگرام روز دوشنبه 4 اکتبر بیش از 70 میلیون کاربر جدید ثبت کرده است که رکورد برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده است. علاوه بر تلگرام ، برخی از کاربران برنامه های پیام رسانی فیس بوک نیز به Signal نقل مکان کردند ، که گزارش داد "میلیون ها " کاربر جدید در همان روز به این پلت فرم پیوستند.

  "میزان رشد روزانه تلگرام از حد معمول فراتر رفت ما به بیش از 70 میلیون پناهنده از سکوهای دیگر در یک روز استقبال کردیم. من به نحوه عملکرد تیم ما در رشد بی سابقه افتخار می کنم زیرا تلگرام همچنان برای اکثر کاربران ما بی عیب و نقص کار می کرد. " مدیر عامل شرکت "برای کاربران جدید می خواهم این را بگویم - به تلگرام خوش آمدید ، بزرگترین پلتفرم پیام رسانی مستقل. وقتی دیگران این کار را انجام دهند شما را از دست نخواهیم داد. "

  دوروف افزود که کاربران در قاره آمریکا ممکن است به دلیل تعداد زیاد کاربران همزمان که به پلت فرم وارد می شوند ، "سرعت کندتری نسبت به معمول را تجربه کنید ". کاربران سیگنال نیز با مشکلات مشابهی روبرو بودند ، زیرا برخی از مخاطبین خود را در برنامه نمی بینند.

  https://techbord.com تلگرام به لطف قطع شدن فیس بوک 70 میلیون کاربر جدید را در یک روز خلاصه کرد

  در اوایل سال جاری میلادی ، تلگرام و سیگنال نیز پس از به اشتراک گذاشتن سیاست حفظ حریم خصوصی جدید WhatsApp ، قله های ثبت نام کاربران را ثبت کردند. داده ها را با شرکت مادر خود به اشتراک می گذارد. برنامه پیام رسانی فیس بوک توضیح داد که سیاست حفظ حریم خصوصی چندان بد نیست ، اما بسیاری از کاربران همچنان تصمیم گرفتند به سیستم عامل های دیگر تغییر دهند زیرا احساس می کردند حریم خصوصی آنها در خطر است.

  آخرین باری که تلگرام آن را به اشتراک گذاشت این برنامه 500 میلیون حساب فعال داشت و بیش از 1 بی بار بارگیری شد. با 70 میلیون کاربر جدید ، هر دو رقم باید به طور نسبی افزایش یابد.

  اعتبار تصویر: AARN GIRI

خبرهای دیگر از نرم افزار