خبر

 • تک بورد - بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد

  بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
  2 روز و 7 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: بنیانگذار Pebble اریک میگیکوفسکی برنامه جدیدی را راه اندازی کرده است که هدف آن تلفیق ارتباطات از 15 برنامه برتر چت در یک رابط واحد است. اگر این سرویس همانطور که تبلیغ می شود کار کند ، می تواند برای آن دسته از چت های دستکاری شده در بسیاری از برنامه ها بسیار راحت باشد.

  با Beeper ، یک صندوق ورودی متحد برای WhatsApp ، Facebook Messenger ، iMessage ، Twitter ، Slack ، Discord ، Signal و Instagram دریافت می کنید ، فقط چند مورد را نام ببرید. لیست کاملی از شبکه های پشتیبانی شده در وب سایت Beeper در دسترس است و این شرکت به ما می گوید که هر چند هفته قصد دارند شبکه های گفتگوی جدید اضافه کنند.

  صبر کنید ، iMessage در Android و Windows؟ طبق گفته میگیکوفسکی ، این امکان وجود دارد اما دشوار بود. هر کاربر یک آیفون Jailbroken با برنامه Beeper نصب کرده است که از پل iMessage استفاده می کند ، یا اگر مک شما همیشه به اینترنت متصل است ، می تواند برنامه Beeper Mac را که به عنوان پل عمل می کند نصب کند.

  بله! این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می دهیم. من 50 آیفون 4 در اینجا پشت میز کار خود نشسته ام.

  - اریک میگیکوفسکی (micmigi) 20 ژانویه 2021

  ظاهراً ، میگیکوفسکی در مورد ارسال آیفون های شکسته به کاربران شوخی نمی کند.

  میگیکوفسکی در توییتر خود گفت که وی طی دو سال گذشته از آن به عنوان مشتری پیش فرض گپ خود استفاده می کند ، "و دیگر هیچ بازگشتی وجود ندارد."

  لازم به ذکر است که Beeper یک اشتراک است سرویسی که 10 دلار در ماه سفارش می دهد ، و تا حدی توضیح می دهد كه چگونه آنها می توانند از طریق تلفن های آیفون قدیمی را برای استفاده به عنوان پل بفرستند. هنوز در مورد زمان خروج سرویس از مرحله دعوت هیچ صحبتی نشده است.

خبرهای دیگر از نرم افزار