خبر

 • تک بورد - بروزرسانی آیفون به شما امکان می دهد با استفاده از Apple Watch قفل را باز کنید

  بروزرسانی آیفون به شما امکان می دهد با استفاده از Apple Watch قفل را باز کنید
  5 روز و 23 ساعت قبل

  چرا مهم است: TouchID و FaceID همچنان طرفداران خاص خود را دارند ، اما ویژگی اخیر برای کاربران آیفون در طی همه گیری مداوم که آنها مجبور به حذف ماسک خود یا ارائه کد عبور برای باز کردن قفل iPhone خود هستند ، کمی آزار دهنده است. اپل قبلاً FaceID را دستکاری کرده تا در صورت مشاهده استفاده از ماسک بر روی کاربر ، بلافاصله کد عبور را درخواست کند ، اما هنوز هم یک راه حل کاملاً خوب است. با این حال ، خبرهای خو

  اپل واچ مدتی است که قادر به باز کردن قفل مکینتاش است و خیلی زود همین کار را برای آیفون ها نیز انجام خواهد داد. در بتا توسعه دهنده iOS 14.5 که به تازگی منتشر شده است ، اپل گزینه ای را برای مدل های مجهز به Face ID (آیفون X و به بعد) اضافه کرده است تا با یک ساعت مچی Apple Watch باز شود.

  Engadget گزارش می دهد که این ویژگی نیاز به قبل از استفاده به صورت دستی فعال شود ، به کاربران اجازه می دهد قفل گوشی های آیفون خود را هنگام استفاده از ماسک باز کنند. با انجام اسکن صورت جزئی با FaceID کار می شود و از احراز هویت ساعت جفت شده به عنوان یک لایه امنیتی بیشتر برای باز کردن قفل آیفون استفاده می شود. ساعت ، که باید از قبل قفل آن باز شود ، برای اطلاع رسانی به کاربر از طریق این دستگاه وزوز می کند.

  https: / /techbord.com به روزرسانی آیفون آینده به شما امکان می دهد قفل را با استفاده از Apple Watch

  باز کنید همچنین کاربران می توانند آیفون های خود را از مچ دست خود قفل کنند. با این حال ، موارد استفاده اضافی مانند معاملات فروشگاه App و خریدهای Apple Pay همچنان مانند گذشته به کد Face / رمز عبور احتیاج دارند و به Watch اعتماد نخواهند کرد.

  سایر ویژگی های بهبود یافته با iOS 14.5 آینده اپل به روزرسانی شامل پشتیبانی از جدیدترین کنترلرهای Xbox و Playstation ، اتصال 5 سیم دو سیم کارت ، پیشرفت های Siri ، Fitness + و کنترل شفافیت ردیابی برنامه Cupertino است که اخیراً باعث ایجاد سردرد در فیس بوک شده است.

خبرهای دیگر از نرم افزار