برنامه Nvidia Broadcast سعی می‌کند تماس چشمی با دوربین را شبیه‌سازی کند

چرا مهم است: انویدیا با به روز رسانی نرم افزار کنفرانس ویدیویی خود، به آخرین شرکتی تبدیل شده است که مشکل تماس چشمی را در تماس های ویدیویی حل کرده است. این و سایر ویژگی‌های جزئی موجود در به‌روزرسانی می‌تواند به سازندگان محتوا کمک کند تا ارائه‌های جذاب‌تری داشته باشند.

Nvidia این هفته Nvidia Broadcast 1.4 را با چند ویژگی بتا جدید برای بهبود ظاهر ویدیو منتشر کرد و یکی از آنها سعی می‌کند مشکل قدیمی کنفرانس ویدیویی را حل کند.

این شرکت ویژگی جدید Eye Contact، نگاه جهت چشم‌های سوژه ویدیویی را تخمین زده و تغییر می‌دهد تا به نظر برسد که در حال نگاه کردن به دوربین هستند. این افکت باید به بینندگان اجازه دهد که به راحتی ارتباط چشمی را با بلندگو در ویدیو حفظ کنند.

Nvidia اولین شرکتی نیست که سعی در شبیه سازی تماس چشمی در تماس های ویدیویی یا کنفرانس ویدیویی دارد. اپل در سال 2019، FaceTime Attention Correction را به iOS 13 اضافه کرد تا جلوه‌ای را که وقتی کاربران در حین تماس‌های FaceTime به جای دوربین به صفحه‌نمایش نگاه می‌کنند، ایجاد می‌کند که از قضا ارتباط چشمی بین تماس‌گیرندگان را قطع می‌کند، ایجاد می‌کند. مایکروسافت عملکرد مشابهی را به Surface Pro X در سال 2020 اضافه کرد که در چندین برنامه تماس ویدیویی مانند Microsoft Teams و Skype کار می کند.

با این حال، در حالی که اپل اصلاح تماس چشمی خود را بر اساس مکالمات دو طرفه طراحی کرده است، Nvidia\' اجرای s به ارائه دهندگانی کمک می کند که در حین ضبط یا پخش جریانی از یک اسکریپت می خوانند. همچنین سعی می‌کند بداند اگر بلندگو عمداً به دوردست نگاه کند، چه زمانی باید تماس چشمی را قطع کند، و به آرامی بین چشم‌های واقعی و شبیه‌سازی شده در حال انتقال است.

چون انویدیا آزمایش نکرده است، تماس چشمی هنوز در نسخه بتا است. آن را برای همه ترکیبی از رنگ چشم و شرایط نور. این شرکت از کاربران می‌خواهد که برای کمک به سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی، کلیپ‌های ویدیویی را به‌عنوان بازخورد ارسال کنند.

یکی دیگر از موارد اضافه شده جدید به Nvidia Broadcast، جلوه‌ای برای بهبود پس‌زمینه مجازی با شبیه‌سازی عمق میدان بوکه است. انویدیا همچنین اکنون از اطلاعات زمانی استفاده می‌کند تا نحوه عملکرد هوش مصنوعی خود با سایر جلوه‌های پس‌زمینه مجازی مانند Blur، Replacement و Removal را بهبود بخشد. اضافه شدن باید باعث شود که نقص های بصری در پس زمینه های مجازی کمتر قابل توجه باشد. بازخورد ویدیویی از کاربران می‌تواند به توسعه کمک کند.

به‌علاوه، کاربران اکنون می‌توانند دوربین را آینه کرده و از وب‌کم‌های خود اسکرین‌شات بگیرند. نمادهای این ویژگی‌ها در زیر صفحه پیش‌نمایش دوربین قرار دارند.

علاوه بر این، Nvidia ویژگی‌های جدید خود را به Maxine اضافه کرد - توسعه‌دهندگان SDK می‌توانند از آن برای ادغام ویژگی‌های Nvidia Broadcast در سایر برنامه‌ها - به عنوان میکروسرویس‌ها استفاده کنند. توسعه دهندگان همچنین می توانند به ویژگی جدید دیگری به نام Live Portrait دسترسی اولیه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *