خبر

 • تک بورد - برنامه Android Discord اکنون از اشتراک صفحه نمایش تلفن همراه پشتیبانی می کند

  برنامه Android Discord اکنون از اشتراک صفحه نمایش تلفن همراه پشتیبانی می کند
  27 روز و 8 ساعت قبل

  یکی از محبوب ترین ویژگی های Discord ابزار اشتراک صفحه است. این هیچ Twitch یا YouTube Live نیست ، اما برای اهداف به اشتراک گذاری گیم پلی خود با دوستان یا تنظیم یک جلسه مشاهده ویدیوی گروهی ، مطمئناً مفید خواهد بود. خوشبختانه ، این حتی بهتر شده است: از هم اکنون ، کاربران Discord می توانند ویژگی اشتراک گذاری صفحه برنامه را در دستگاه های Android فعال کنند.

  تا این مرحله ، اشتراک صفحه (و ویژگی "Go Live" مبتنی بر سرور Discord) منحصر به برنامه دسک تاپ Discord بوده است. نسخه های وب و موبایل پلت فرم از مدار خارج شدند. احتمالاً به دلیل مشکلات فنی است.

  دلیل انحصاری بودن رایانه قبلی در مورد ویژگی ، هرگز سرانجام پایان یافته است. بدیهی است که این به سختی شگفت انگیزترین به روزرسانی ویژگی موبایل تاکنون نیست ، اما هنوز هم می تواند برای برخی از کاربران دارای ارزش باشد.

  خواه تلاش می کنید کمی کار مشترک را در حال حرکت انجام دهید ، یا به سادگی به امید نمایش بازی یا برنامه موبایل موردعلاقه خود به دوستان خود ، این قابلیت جدید ممکن است در شرایط خاص بسیار مفید باشد. به خصوص در یک فصل تعطیلات که گردهمایی های حضوری توسط دولت های جهانی به طور جدی دلسرد می شوند.

  هنوز مدتی طول می کشد تا کاربران iOS به اشتراک صفحه دسترسی پیدا کنند (باید در ماه ژانویه برگزار شود) ، اما حداکثر تا فردا برای طرفداران سیستم عامل تلفن همراه Google عرضه می شود. از نظر عملکردی ، دسترسی به ویژگی تفاوتی با دسک تاپ ندارد - فقط به یک تماس صوتی یا کانال بپیوندید و دکمه اشتراک صفحه را فشار دهید.

خبرهای دیگر از نرم افزار