techbord.com برنامه موسیقی متن Twitch به پخش کننده ها اجازه می دهد بدون اخطار حق نسخه برداری ، موسیقی پس زمینه را پخش کنند

TL؛ DR: اکنون وقتی صحبت از مشکلات DMCA با موسیقی پس زمینه می شود ، پخش کننده های Twitch می توانند خیلی راحت تر شوند. این پلتفرم دارای یک برنامه جدید به نام Soundtrack است که نه تنها دارای موسیقی "پاک شده از حقوق" است ، بلکه آهنگ ها را از جریان جدا نگه می دارد تا هنگام ذخیره کلیپ ها ، موسیقی اینگونه نباشد.

روز چهارشنبه ، Twitch ویژگی جدیدی را منتشر کرد که باید به پخش کننده ها کمک کند از اخطارهای حق نسخه برداری جلوگیری کنند. Soundtrack برنامه ای است که پخش کنندگان می توانند با استفاده از آن موسیقی محبوب هنرمندان مستقل را به جریان خود اضافه کنند.

پخش کننده های خبره و حتی خود Twitch مدت هاست موسیقی پس زمینه را به عنوان راهی برای بهبود پخش های مستقیم پیشنهاد می کنند. به طور سنتی ، سازندگان محتوا برای تحقق این مهم از یک استریو که در پس زمینه یا روشهای مشابه پخش می شود ، استفاده می کردند. پخش بسیاری از آهنگ ها مشکلی نیست ، اما اگر کاربر کلیپی ضبط کند یا ویژگی VOD جریان ها را روشن بگذارد ، شرکت های ضبط با اعلان های DMCA مانند ماه ژوئن شروع به کار می کنند.

موسیقی متن منابع صوتی را جدا نگه می دارد برداشتن موسیقی از کلیپ های ذخیره شده آسان است. این برنامه با نرم افزارهای محبوب محبوب ، از جمله OBS ، Streamlabs OBS و Twitch Studio ، ادغام می شود و موارد دیگر در دسترس است. همه آهنگ های همراه با موسیقی متن برای گوش دادن به صورت زنده از حق پاک شده اند.

https://techbord.com Twitch  ' برنامه Soundtrack به پخش کننده ها اجازه می دهد موسیقی پس زمینه را بدون اخطار حق نسخه برداری پخش کنند

" کتابخانه گسترده موسیقی متن موسیقی از هنرمندان تازه و مستقل ، همه برای گوش دادن به سراسر جهان در جریان پخش های زنده شما پاک شده است ، "گفت Twitch. "کتابخانه موسیقی متن مجموعه متنوعی از هنرمندان و ژانرها را برای پخش جریانی دارد. هنرمندان عبارتند از: Above & Beyond ، mxmtoon ، Porter Robinson ، RAC ، SwuM و موارد دیگر. "

موسیقی متن در حال حاضر در است یک مرحله بتا محدود است ، اما Twitch می گوید که این برنامه "قابلیت" ایجاد برنامه را در هفته های آینده گسترش می دهد. "کسانی که علاقه مند به آزمایش زودهنگام آن هستند می توانند در لیست انتظار قرار بگیرند و از طریق ایمیل دعوت می شوند نوبت خودشان است.

Twitch همچنین در تلاش است کتابخانه موسیقی خود را گسترش دهد. هنرمندان علاقه مند به شرکت می توانند اطلاعات بیشتر را در صفحه راهنمای موسیقی متن پیدا کنند.

اعتبار تصویر: Postmodern Studio

برنامه موسیقی متن Twitch به پخش کننده ها اجازه می دهد بدون اخطار حق نسخه برداری ، موسیقی پس زمینه را پخش کنند
software/برنامه-موسیقی-متن-twitch-به-پخش-کننده-ها-اجازه-می-دهد-بدون.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.