خبر

 • تک بورد - برنامه تلفن همراه Netflix در حال دریافت حالت فقط صدا است

  برنامه تلفن همراه Netflix در حال دریافت حالت فقط صدا است
  27 روز و 14 ساعت قبل

  Netflix قسمت بهتری از سال گذشته را صرف تقویت برنامه تلفن همراه خود کرده است ، روندی که به نظر نمی رسد به این زودی ها کند شود. آخرین نوآوری این شرکت یک حالت فقط صوتی است که می تواند به صرفه جویی در پهنای باند کمک کند و منجر به مصرف بهتر با محتوای خاص شود.

  در ماه اکتبر ، توسعه دهندگان XDA از یک کشف عجیب خبر دادند. در حین گشت و گذار در برنامه Netflix (نسخه 7.79.1) ، تیم منابع به حالت فقط صوتی را پیدا کردند. در آن زمان عملکردی نبود اما طبق گزارشی که اخیراً از پلیس آندروید ارائه شده است ، برخی از کاربران اکنون به عنوان بخشی از عرضه در سمت سرور به این ویژگی دسترسی پیدا می کنند.

   https://techbord.com برنامه تلفن همراه Netflix حالت فقط صوتی را بدست می آورد

  اگر به ویژگی جدید دسترسی دارید ، یک گزینه ضامن Video Off را در بالای پخش کننده ویدیوی خود مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن روی آن شما را به حالت فقط صدا می رساند ، که اگر به دنبال حفظ پهنای باند هستید یا می خواهید هنگام انجام کارهای دیگر در تلفن خود به نمایش در پس زمینه گوش دهید ، می تواند مفید باشد.

  در در عمل ، باید شک کرد که حالت فقط صدا با بعضی از نمایش ها بهتر از بقیه است. پیگیری دراماتی مانند دکستر یا بریکینگ بد شاید دشوارتر باشد اما برای فیلم های مستند یا استندآپ کمدی ، حالت فقط صوتی حتی ممکن است نسبت به خوراک استاندارد ویدیو ارجح باشد.

  اعتبار تصویر Nor Sham Soyod ، Android Police

خبرهای دیگر از نرم افزار