خبر

 • تک بورد - بالاخره نسخه بتای سیلیکونی اپل بومی Dropbox آمد

  بالاخره نسخه بتای سیلیکونی اپل بومی Dropbox آمد


  10 روز و 4 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: پس از ماه‌ها انتظار، کاربران Dropbox بالاخره می‌توانند نسخه بتای برنامه دسکتاپ را که به صورت بومی بر روی پردازنده‌های مبتنی بر Arm اپل اجرا می‌شود، دانلود کنند. کاربران می توانند با انتخاب نسخه های اولیه آن را دریافت کنند، اگرچه Dropbox مشخص نمی کند که این نسخه چه پیشرفت هایی را به همراه دارد.

  اپل ادعا می‌کند که انتقال آن از پردازنده‌های x86 اینتل به پردازنده‌های مبتنی بر Arm، عملکرد بهتر و مصرف انرژی کمتری را در برنامه‌هایی که به صورت بومی روی آن اجرا می‌شوند، به همراه داشته است. از آن زمان، کاربران منتظر بودند تا برنامه‌های مورد علاقه‌شان پورت‌های سیلیکون اپل را آزاد کنند.

  Google Drive در اکتبر گذشته شروع به پشتیبانی از سیلیکون اپل با نسخه 52.0 کرد. تقریباً در همان زمان، کاربران Dropbox شروع به پرسیدن این سوال کردند که این برنامه ذخیره سازی ابری چه زمانی نسخه سیلیکونی بومی اپل را ارائه می کند، و این شرکت به 9to5Mac گفت که در حال آزمایش است اما تا سال 2022 در دسترس نخواهد بود.

  این هفته، Dropbox نسخه ای از نسخه بتا 140.3.1903 را برای Apple Silicon منتشر کرد. نصب کننده آفلاین macOS برای این بتا دو نسخه دارد، یکی برای اینتل و دیگری برای اپل سیلیکون. برای دریافت آن به‌عنوان یک به‌روزرسانی خودکار، نسخه‌های اولیه در برنامه دسک‌تاپ را انتخاب کنید.

  کاربران Dropbox می‌توانند با باز کردن برنامه دسک‌تاپ، کلیک کردن روی آواتار خود، رفتن به Preferences>General و سپس تغییر وضعیت، شرکت کنند. در نسخه های اولیه مشخص نیست که Dropbox چگونه از اجرای بومی روی سیلیکون اپل در مقایسه با نسخه اینتل در حالت سازگاری بهبود می‌یابد. این شرکت یک بازه زمانی برای آماده شدن نسخه عمومی M1 نداشت.


  تگ ها:

  بالاخره , نسخه , بتای , سیلیکونی , بومی , dropbox


  v 16
خبرهای دیگر از نرم افزار