خبر

 • تک بورد - اکنون تیم های مایکروسافت تماس صوتی و تصویری

  اکنون تیم های مایکروسافت تماس صوتی و تصویری "تمام روز" را به صورت رایگان ارائه می دهند
  چند ثانیه قبل

  با هزاران نفر کار در خانه ، مجموعه نرم افزارهای بهره وری و ارتباطات مانند Microsoft Teams و Zoom محبوبیت زیادی را پشت سر گذاشته اند. با این حال ، مایکروسافت از سهم بازار تیم های فعلی خود راضی نیست - برای جلب کاربران بیشتر برای پیوستن به خدمات خود ، غول فناوری در میان سایر به روزرسانی ها تماس های ویدئویی 24 ساعته در روز را به صورت رایگان به همه ارائه می دهد.

  این ویژگی جدید به عنوان بخشی از فشار گسترده تر برای جلب نظر مصرف کنندگان عادی تر در مقابل مشتریان تجاری و شرکتی در حال ارائه است. از همین حالا ، کاربران تیم ها می توانند یک حساب شخصی ، غیر شغلی اضافه کرده و از آن برای گفتگو با دوستان و خانواده خود به دلخواه خود استفاده کنند.

  مهمتر از همه ، همانطور که لحظه ای قبل گفتیم ، می توانید "همه صحبت کنید روز "با دوستان و خانواده خود (حداکثر 300 نفر ، اگر یک خانواده کاملاً پرجمعیت دارید) از طریق چت های ویدیویی یا صوتی بدون هیچ هزینه ای. بعلاوه ، می توانید با "حداکثر 250 " یک گپ شخصی یا گروهی ایجاد کنید ، همه اینها در حالی که گپهای خود را در برنامه های وب و دسک تاپ Teams همگام سازی می کنید. این ویژگی های جدید و موارد دیگر هم اکنون در پیش نمایش همه کاربران تیم های غیر موبایل در دسترس است.

خبرهای دیگر از نرم افزار