خبر

 • تک بورد - اپل FaceTime را به اندروید و ویندوز آورده است ... نوع

  اپل FaceTime را به اندروید و ویندوز آورده است ... نوع
  8 روز و 21 ساعت قبل

  چرا مهم است: اپل مدت طولانی است که FaceTime را پشت باغ محصور خود نگه داشته است. اکنون این شرکت این امکان را برای دسترسی کاربران Android و Windows به FaceTime با کاربران Apple فراهم کرده است ، مشروط بر اینکه تمایل به استفاده از مرورگر وب برای این کار داشته باشند.

  برای بسیاری ، یکی از دلایل اصلی ماندن در اکوسیستم اپل دسترسی به iMessage و FaceTime است ، جایی که دوستان و خانواده آنها در آنجا هستند. در WWDC 2021 اپل ، این شرکت اعلام کرد FaceTime را برای دستگاه های Android و Windows در دسترس قرار می دهد ، اما نه با اجرای یک برنامه محلی بلکه با استفاده از مرورگر وب.

  کاربران به زودی توانایی به اشتراک گذاری پیوند به مکالمه FaceTime با افراد خارج از اکوسیستم اپل. می توانید پیوند را در برنامه های پیام رسانی یا از طریق ایمیل ارسال کنید. با کلیک روی پیوند ، این افراد به شما امکان می دهند از FaceTime از طریق مرورگر وب خود استفاده کنند در حالی که همچنان رمزگذاری end-to-end FaceTime را حفظ کنید. به راحتی به عنوان یک راه حل محلی نیست ، اما احتمالاً دومین گزینه بهترین است.

  گفته شده است که یک طعنه جالب در اپل وجود دارد که فقط FaceTime را از طریق مرورگرهای وب مجاز می داند. اپل به طور مشهور خدمات پخش بازی مانند Microsoft xCloud و Google Stadia را در App Store ممنوع می کند. این شرکت ها با استفاده از یک برنامه وب به یک راه حل متوسل شدند. شکی نیست که هر دو گوگل و مایکروسافت از یک برنامه بومی FaceTime در فروشگاه های پلت فرم مربوطه خود استقبال می کنند.

  همچنین اپل با ویژگی های جدیدی که کاربران قدیمی مدت از آن لذت خواهند برد ، FaceTime را تقویت می کند. ابتدا یک گزینه grid view وجود دارد که به شما امکان می دهد همه افراد را در تماس مشاهده کنید ، مشابه نمای گالری بزرگنمایی. اپل همچنین با معرفی یک ویژگی انزوای صوتی برای بهبود کیفیت صدا و تمایز و همچنین گزینه ای برای تار کردن زمینه ، تجربه تماس ویدیویی را بهبود می بخشد.

  SharePlay ویژگی جدید دیگری است که به گروهی از افراد اجازه تماشای آن را می دهد. یا به طور همزمان به رسانه گوش دهید. کاربران می توانند ویدیوها ، موسیقی یا صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارند. در حالی که سرویس های شخص اول اپل مانند Apple TV + و Apple Music از SharePlay استفاده خواهند کرد ، سایر سرویس های پخش شخص ثالث نیز از SharePlay از جمله Disney + ، Twitch ، HBO Max ، ESPN و Paramount + بهره خواهند برد.

خبرهای دیگر از نرم افزار