خبر

 • تک بورد - اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است

  اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
  چند ثانیه قبل

  گوگل با استناد به بهبود مراحل آزمایش و انتشار برای Chrome ، تصمیم گرفته است سرعت به روزرسانی ویژگی های اصلی مرورگر خود را سرعت ببخشد و از شش شروع به چرخه انتشار چهار هفته ای می کند ، از نسخه 94 شروع می شود ورود به Q3 امسال.

  به روزرسانی های مهم Google برای Chrome در کانال پایدار هر شش هفته می رسد ، اما این شرکت می گوید اکنون به لطف پیشرفت های داخلی و نیاز به سریع فشار دادن ، می تواند این دوره را فقط به چهار هفته کاهش دهد. امنیت مهم و رفع اشکالات.

  در حالی که یک چرخه انتشار سریعتر به Google امکان می دهد ویژگی های جدید را با آزمایشات اصلی Chrome به طور موثرتری آزمایش کند ، به این معنی نیست که کاربران مشاهده می کنند تعداد بیشتری از آنها به سرعت وارد می شوند ایجاد پایدار و همچنین تاثیری بر روند ارسال Blink شرکت برای توسعه ویژگی Chromium نخواهد داشت.

  https://techbord.com Google در اواخر امسال به چرخه انتشار سریعتر Chrome منتقل شده است

  با این حال انتشارهای مکرر جدید می تواند برای مدیران فناوری اطلاعات و کاربران سازمانی ناراحت کننده باشد ، به همین دلیل Google جدیدی اضافه می کند گزینه پایدار تمدید شده برای Chrome که هر 8 هفته نسخه مهمی را دریافت می کند تا بتواند به کاربران سازمانی و تعبیه Chromium وقت بیشتری اختصاص دهد برای مدیریت به روزرسانی ها در همین حال ، رفع مشکلات مهم امنیتی هر 2 هفته یک بار اجرا می شود ، اما آنها نمی توانند همه مشکلات را برطرف کنند و همچنین ویژگی های بسته ای را که در چرخه انتشار 4 هفته ای معمول برای کاربران در دسترس است ، برطرف نخواهند کرد.

  Google می گوید Chrome 93 ، که در تاریخ 31 آگوست وارد بازار می شود ، آخرین ساخت پایدار برای پیروی از جدول زمانی 6 هفته ای قدیمی است ، در حالی که نسخه 94 چرخه انتشار سریع تری را اتخاذ می کند و متعاقباً به جای 12 اکتبر ، در 21 سپتامبر زودتر می رسد.

خبرهای دیگر از نرم افزار