خبر

 • تک بورد - انویدیا ابزار جدید و رایگان مقایسه تصاویر را منتشر کرد

  انویدیا ابزار جدید و رایگان مقایسه تصاویر را منتشر کرد
  22 روز و 1 ساعت قبل

  چرا مهم است: بخش عمده ای از پست وبلاگ انویدیا در نوامبر 2021 درباره DLSS و تغییرات آن در جایگزین مقیاس بندی تصویر منبع باز آن بود. با این حال، انویدیا ابزار جدیدی را برای مقایسه کیفیت تصویر در تنظیمات مختلف در بازی ها منتشر کرد.

  ابزار مقایسه و تجزیه و تحلیل تصویر انویدیا (ICAT) به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به نرم‌افزار ویرایش حرفه‌ای، به‌سرعت و آسان چندین تصویر و ویدیو را مقایسه کنند. می توانید از ICAT برای تراز کردن حداکثر چهار اسکرین شات یا ویدیو در یک زمان برای مقایسه مستقیم استفاده کنید. انویدیا می گوید که شامل ابزارهایی مانند تراز، برش تصویر و برش ویدیو است. همچنین می‌توانید برای قرار دادن مناطق خاصی در زیر میکروسکوپ، حرکت و زوم کنید. صفحه دانلود Nvidia می‌گوید که می‌تواند تصاویر را در فرمت‌های JPEG، PNG، و WEBP و همچنین ویدیوها را در MP4 و WEBM بارگیری کند.

  ویدئوهای آنلاین که گرافیک بازی را با هم مقایسه می‌کنند، اغلب اسکرین‌شات یا فیلم را در کنار هم نشان می‌دهند. کنار یا بزرگنمایی کنید تا با وضوح بیشتری به تفاوت کیفیت تصویر در تنظیمات مختلف اشاره کنید. انویدیا ICAT را به عنوان راهی برای مقایسه‌های مشابه برای کاربران معمولی‌تر قرار می‌دهد.

  https://techbord.com Nvidia ابزار جدید و رایگان مقایسه تصویر را منتشر می کند

  به نظر می رسد ICAT یک روش بسیار سریع و سبک برای مقایسه مستقیم اسکرین شات ها و ویدیوها با کمی امتحان کردن آن است. به نظر می رسد دانلود در وب سایت Nvidia یک برنامه قابل حمل و بدون نصب است. اجرای فایل اجرایی بلافاصله یک پنجره تمام صفحه نمایش داده می شود که در آن می توانید تصاویر و ویدیوها را رها کنید تا مقایسه هایی مشابه آنچه Nvidia در مقالات خود پست می کند ایجاد کنید. هر اسکرین شات یا کلیپی را با فرمت‌های سازگار می‌گیرد، بنابراین لزوماً فقط برای مقایسه کیفیت تصویر بازی ویدیویی نیست.

  مقایسه‌های تصویر می‌توانند در کنار هم باشند یا در بالا قرار بگیرند. از یکدیگر با یک نوار لغزنده که برای نشان دادن یکی یا دیگری استفاده می شود. عملکرد بزرگنمایی به راحتی در کناره قابل دسترسی است و می توانید تصاویر را حاشیه نویسی کنید. از زمان نگارش این مقاله، این نرم افزار در نسخه 0.2.9 است، بنابراین ظاهراً ICAT هنوز زود است و می تواند عملکردهای بیشتری در آینده به دست آورد.

خبرهای دیگر از نرم افزار