techbord.com اندروید 12 بهتر از فروشگاه های برنامه شخص ثالث پشتیبانی می کند

چرا مهم است: اندروید همیشه یک سیستم عامل بازتر از iOS بوده است. این شرکت بدیهی است که ترجیح می دهد توسعه دهندگان از پلتفرم توزیع برنامه خود ، فروشگاه Google Play ، نسبت به گزینه های شخص ثالث استفاده کنند ، اما با این وجود اجازه می دهد چنین گزینه هایی بدون اقدام علیه آنها وجود داشته باشد.

اکنون سالهاست که این مورد وجود دارد - طبق گفته گوگل ، اندروید "همیشه" به کاربران اجازه می دهد برنامه ها را از بیش از یک فروشگاه برنامه رد کنند. در واقع ، همانطور که این شرکت اشاره کرده است ، تعداد قابل توجهی از تلفن های هوشمند مدرن اندرویدی در حال حاضر با دو فروشگاه از این قبیل عرضه می شود: یک فروشگاه با مارک تولید کننده و Play Store. بیشتر به جلو حرکت می کند وقتی اندروید 12 راه اندازی می شود ، Google برای ایجاد سهولت بهتر در استفاده از فروشگاه های برنامه شخص ثالث ، "تغییراتی " را در سیستم عامل تلفن همراه ایجاد می کند.

 https://techbord.com Android 12 بهتر از فروشگاه برنامه های شخص ثالث پشتیبانی خواهد کرد

دقیقاً مشخص نیست که این تغییرات چه عواملی را در پی خواهد داشت و ما نمی خواهیم حتی قادر به حدس زدن تحصیل کرده نیستید - شاید Google به نوعی گزینه های جایگزین را تبلیغ کند؟ فقط زمان می تواند بگوید. جدا از این ، شرکت همچنین سیاست های صورتحساب خود را روشن خواهد کرد.

همانطور که اکثر خوانندگان ما می دانند ، گوگل بخشی از درآمد حاصل از برنامه ها را با هزینه پیش پرداخت یا درون برنامه دریافت می کند. خرید در فروشگاه Google Play ؛ 30 درصد ، به طور خاص. با این حال ، برخی از برنامه ها - اقلیت کمی - با ارائه خدمات پرداخت مستقیم درون برنامه ای سعی در طفره رفتن از این هزینه دارند.

از 20 ژانویه 2021 ، این دیگر مجاز نخواهد بود: همه توسعه دهندگان فروش "کالاهای دیجیتال " ، حتی کالاهای مبتنی بر اشتراک ، لازم است که گوشت پای خود را به Google ارائه دهند.

اندروید 12 بهتر از فروشگاه های برنامه شخص ثالث پشتیبانی می کند
software/اندروید-12-بهتر-از-فروشگاه-های-برنامه-شخص-ثالث-پشتیبانی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.