خبر

 • تک بورد - اختلاف با شرکت نرم افزاری هوش مصنوعی ضد آزار Sentropy ادغام می شود

  اختلاف با شرکت نرم افزاری هوش مصنوعی ضد آزار Sentropy ادغام می شود
  21 روز و 16 ساعت قبل

  بعضی اوقات سیستم عامل های ارتباطی آنلاین ممکن است مسمومیت ایجاد کنند ، به خصوص اگر اتاقی پر از کودکان 13 ساله در یک کانال متمرکز بر بازی داشته باشید. Discord به تازگی یک شرکت متخصص در هوش مصنوعی خریداری کرده است که چت سو ab استفاده را تشخیص می دهد و فیلترها و عملکردهای مسدود کردن را ارائه می دهد. این خرید باید ابزارهای مفیدی را برای ناظران فراهم کند و ارزش شرکت را برای یک IPO بالقوه افزایش دهد.

  اختلاف نظر به زودی می تواند ابزارهای جدیدی را برای کمک به ناظران در کنترل و آزار و اذیت آنلاین بدست آورد. سکوی ارتباطی با Sentropy Technologies ، یک شرکت متخصص در زمینه ساخت هوش مصنوعی که پیام های سو ab استفاده را تشخیص می دهد ، ادغام شده است.

  Sentropy در حال حاضر دارای نرم افزار پردازش زبان طبیعی به نام Sentropy Protect است که با استفاده از یادگیری ماشینی پیام های نفرت انگیز را تشخیص می دهد. TechCrunch خاطرنشان می کند که این شرکت در ماه فوریه محصول مصرفی خود را در توییتر مستقر کرده و قصد دارد در سایر سایت های رسانه های اجتماعی نیز گسترش یابد. این محصول همچنین دارای دو محصول سازمانی است - Sentropy Detect و Sentropy Defend - که API های شناسایی و یک رابط مرورگر را ارائه می دهند.

  ما خوشحالیم که اعلام می کنیم Sentropy برای ادامه مبارزه با نفرت و سو abuse استفاده آنلاین به Discord می پیوندد! ماموریت های ما کاملاً مکمل یکدیگر هستند و با هم می توانیم تعلقات را با خیال راحت ایجاد کنیم. از همه کسانی که در سفر ما را پشتیبانی کردند متشکرم. https://t.co/zlfxD8nw0u

  - Sentropy Technologies (sentropy) 13 ژوئیه 2021

  این شرکت اعلام کرد که فعالیت های مصرف کننده و سازمانی خود را "رو به پایان" می گذارد تا بر همکاری با Discord تمرکز کند برای "گسترش و توسعه قابلیت های اطمینان و ایمنی خود". "سانتروپی در تاریخ 1 ژوئیه رسماً محصول Protect مستقر در مصرف کننده خود را بسته و متوقف می کند. مشتریان سازمانی می توانند انتظار داشته باشند که خدمات شناسایی و دفاع را تا پایان ماه سپتامبر اجرا کنند. این شرکت قول داده است که در حین انتقال از مشتریان خود پشتیبانی کند.

  Discord بیش از 19 میلیون انجمن با بیش از 150 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. جفت شدن با شرکتی که می تواند ابزارهای تعدیل را برای استفاده آسان فراهم کند ، به ناظران پلتفرم ، که در درجه اول متشکل از داوطلبان جامعه و پر از کارکنان Discord است ، کمک قابل توجهی می کند.

  این خرید به عنوان یک مورد با تعجب مایکروسافت در حال مذاکره برای تصاحب اختلاف بود. با این حال ، مذاکرات از بین رفت ، و Discord از توافق بالقوه خارج شد. گفته می شود که این پیشنهادات دیگری روی میز بود ، اما هیچ چیز ظاهر نشده است که نشان دهد در حال بررسی هیچ یک از آنها است.

  برخی گزارش ها حاکی از آن است که Discord در حال بررسی یک پیشنهاد اولیه (IPO) است. این توضیح می دهد که چرا مذاکرات خرید و همچنین خرید Sentropy شکست خورده است. خدمات و نرم افزاری که ارائه می دهد باید ارزیابی Discord را در یک IPO نهایی افزایش دهد.

خبرهای دیگر از نرم افزار