techbord.com اجرای نرم افزارهای ویندوز بر روی سیستم عامل کروم (Chrome) توسط Parallels و team  Google

چرا مهم است Parallels با Google همکاری می کند تا برنامه های کامل Windows را از طریق فناوری مجازی سازی خود به سیستم عامل Chrome وارد کند. این امر باعث می شود تا مشاغل بتوانند Chromebook های ارزان تر را مستقر کنند در حالی که هنوز هم می توانند در صورت لزوم از میراث برنامه های Windows استفاده می کنند. درمورد دسترسی عمومی کلمه ای وجود ندارد اما این موضوع به تقویت سیستم عامل Chrome در بخش نرم افزار

Parallels شناخته شده است که به صاحبان مک (Mac) اجازه می دهد تا لایسنس مجازی ویندوز را درون خود macOS اجرا کنند. Google می خواهد اجرای برنامه ویندوز بر روی سیستم عامل کروم (Chrome) توسط Parallels اعلام کند. که متأسفانه، اجرای این برنامه فقط برای شرکتهای Chromebook در نظر گرفته شده است و مصرف کننده خانگی را شامل نمی شود.

Parallels برنامه های ویندوز (Windows) دارای ویژگی کامل به Chrome OS Enterprise  از جمله Microsoft Office وارد خواهد کرد. از دیدگاه تجاری، این  تصمیم  مسیری طولانی را طی خواهد کرد تا بتواند ضمن اینکه هزینه های کلی را کاهش دهند، پشتیبانی زیادی را برای برنامه های ویندوز (Windows) میراث ارائه دهند. مشاغل مجبور نیستند لایسنس گران قیمت ویندوز (Windows) را بخرند و به Chromebooks  ارزانتر اعتماد کنند.

به نظر می رسد موضوع پیرامون مشارکت در اطراف کار از راه دور می باشد، جایی که ممکن است کارگران از خانه نتوانند به برنامه های مهم ویندوز دسترسی پیدا کنند.

کار از راه دور یک واقعیت جدید است، ایجاد کارآیی، اتصال، سرعت، قابلیت اطمینان، امنیت و دسترسی بی وقفه عناصر اساسی یک سازمان موفق می باشد. در این لحظه کلیدی، دو سازمان ما برای تجهیز شرکت ها به راه حل هایی که به منظور بهینه سازی مشاغل و تیم های خود برای دستیابی به چالش های در حال تحول در محیط کار مدرن، مشارکت مشخصی را ایجاد کرده اند.

اگرچه به نظر می رسد این ویژگی دقیقاً مورد توجه مشتریان تجاری قرار گرفته است، اما هنوز مشخص نیست که آیا در نهایت شاهد دسترسی عمومی خواهیم بود یا خیر. امکان تبلیغ برنامه های ویندوز در سیستم عامل Chrome می تواند آن را به یک نقطه فروش بزرگ تبدیل کند. شما می توانید برای اکثر موارد از سیستم عامل Chrome استفاده کرده و در صورت لزوم یک لایسنس مجازی Parallels را برای یک برنامه خاص Windows روشن خواهد کرد.

Google همچنین تأیید کرده است که در Parallels به صورت محلی در Chromebook  اجرا خواهد شد، نه در ابر.

اجرای نرم افزارهای ویندوز بر روی سیستم عامل کروم (Chrome) توسط Parallels و team Google
software/اجرای-نرم-افزارهای-ویندوز-بر-روی-سیستم-عامل-کروم-chrome-توسط

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.